Restauracja Polska

x

Wyślij wiadomość do właściciela lokalu

Imie i nazwisko:

Adres e-mail:

Wiadomość:

Lokalizacja: Restauracja Polska

Kategoria:Restauracje
Województwo:mazowieckie
Miasto:Warszawa
Adres:ul. 17 Stycznia 24
Cmentarz:Cmentarz Parafialny, Cmentarz na Służewie, Wałbrzyska Cmentarz
Telefon:22 456 80 35, manager restauracji 609 188 488
http://restauracjapolska.eu/
Ilość wyświetleń:971

Galeria Lokalu:

Opis Lokalu:

Restauracja Polska

 


 

Restauracja Polska to zupełnie nowe miejsce na kulinarnej mapie Warszawy, w którym każdy poczuje się rozpieszczony zarówno smakiem , formą , jak i nieco inną interpretacją potraw, które znamy. Opracowana przez nas karta menu to nie tylko kulinarna opowieść pobudzająca wyobraźnię, ale także zapowiedź wielowymiarowych doświadczeń smakowych, którymi pragniemy Państwa obdarzyć.
Zapach kuchni w rodzinnym domu, babcine słoiczki na spiżarnianych półkach, wiejska zagroda czy widok rybaka powracającego z porannego połowu – to zaledwie namiastka inspiracji towarzyszących nam podczas przygotowywania dla Państwa autorskiego menu.
W naszej kuchni używamy najwyższej jakości polskich produktów, bacząc na ich naturalne pochodzenie i staranne dobranie do każdej z wykreowanych potraw. Nie możemy nie

Restauracja Polska pretenduje do tytułu najlepszej restauracji warszawskiej w kategorii "kuchnia polska". Na uwagę zasługuje oryginalny, elegancki wystrój i panujący tu klimat, sprzyjający zorganizowaniu kameralnego przyjęcia w gronie bliskich lub partnerów biznesowych.

 

Ofertę tego miejsca można opisać jako „szlachetność treści i formy”. Składa się na to wiele czynników – najwyższej jakości naturalne składniki, mistrzostwo szefów, umiejętność harmonijnego komponowania potraw, ich smak, jak też oprawa posiłku, wraz z kulturą obsługi i miejsca. Jedzenie podawane w Restauracji Polskiej jest do głębi tradycyjne, realizuje zasady dobrego żywienia, a jednocześnie czerpie z innowacyjnych technik.

 

W bogatym menu obok klasyków znajdziemy wykwintne potrawy z polskich ryb i mięsa, a także pozycje odpowiednie dla wegetarian i wegan. Smak potraw podkreślają dobrane wina, polskie wódki, regionalne nalewki i piwa. Czas potrzebny na przygotowanie zamówionych dań dodatkowo umila w przytulnym wnętrzu „czekadełko” złożone z wypiekanego na miejscu chleba i świeżego masła.

 

 

Chwalona przez Gości i wyróżniana recenzjami autorytetów kulinarnych Restauracja Polska uzyskała w 2015 r. uznanie Warszawskiej Izby Przedsiębiorców, otrzymując „Złoty Widelec”. Kolejnym, prestiżowym potwierdzeniem wysokiej jakości jest rekomendacja Gault & Millau 2017.

 

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis www.StypyiKonsolacje.pl

Wasze opinie

Nikt jeszcze nie wystawił opinii. Jeżeli masz coś ciekawego do powiedzenia na temat tej firmy zrób to jako pierwszy !


x

Dodaj opinię

Znam regulamin

x
user

Rejestracja użytkownika

Imie:

Adres e-mail:

Hasło do konta:

Regulamin:Regulamin serwisu

x
user

Logowanie użytkownika

Adres e-mail:

Hasło do konta:

Strony internetowe: NET-atak.pl

Copyright 2013 Wszelkie prawa zastrzeżone dla stypyikonsolacje.pl

Copyright 2013 Wszelkie prawa zastrzeżone dla stypyikonsolacje.pl

Projekt i realizacja: strony internetowe NET-atak.pl