Gospoda Jaskółeczka

x

Wyślij wiadomość do właściciela lokalu

Imie i nazwisko:

Adres e-mail:

Wiadomość:

Lokalizacja: Gospoda Jaskółeczka

Kategoria:Restauracje
Województwo:mazowieckie
Miasto:Radom
Adres:ul. Królowej Jadwigi 15
Cmentarz:Cmentarz Rzymskokatolicki Bolesława Limanowskiego 72, Cmentarz Parafialny Droga Wojewódzka 737, Cmentarz Komunalny Ofiar Filreja 45
Telefon:48 384 74 79 / 501 066 492
www.jaskoleczka.pl
Ilość wyświetleń:1223

Galeria Lokalu:

Opis Lokalu:

Gospoda Jaskółeczka

 

Kiedy Gospoda Jaskółeczka pojawiła się w naszych planach mieliśmy jeden cel – stworzyć miejsce, w którym każdy będzie się czuł jak w domu. Bez względu na rodzaj spotkania miała być przystanią, gdzie bez względu na zasobność portfela można zjeść pyszny domowy posiłek. Pachnąca dobrą kuchnią i zapewniająca domową atmosferę. Miała być miejscem, w którym zrzeszone w Stowarzyszeniu osoby niepełnosprawne uzyskają miejsce pracy zapewniające im pewną finansową stabilizację, a jednocześnie dadzą możliwość rozwoju osobistego.

 

Na jednym z największych radomskich osiedli – Michałów - wyremontowaliśmy i urządziliśmy Naszą restaurację. Drewniane, wygodne meble, utrzymane w cieplej kolorystyce ściany, serwetki a także zieleń kwiatów nadają atmosferę bezpieczeństwa i ciepła domowego ogniska. Duże okna napełniające słonecznym światłem salę, zapach domowego obiadu, dobrej herbaty, kawy… Wszystko to składa się na niezwykły klimat Gospody. Przygotowaliśmy również kącik, w którym nasi najmłodsi goście będą mogli spożytkować swoją energię na zabawy. Zacieniony, piękny ogród i umiejscowiony w nim taras stanowią oazę ciszy i spokoju dla pragnących wyciszenia.

 

Naszą ogromną zaletą jest również kuchnia – dania przygotowywane z wysokiej jakości produktów. Zupy powstają na bazie rosołów mięsnych, polecamy robiony przez nas makaron, a pierogi, które są Naszą specjalnością, lepimy sami (co uważniejszy gość może to zauważyć, gdyż jeden jest niepodobny do drugiego). Serwowane dania zachwycają delikatnym smakiem, pięknym zapachem i co najważniejsze mogą je zajadać dzieci. Każdy posiłek pojawiający się na talerzu to dzieło osób kochających kuchnię i szanujących odbiorców tej swojej „twórczości”.

 

Poza obsługą gości indywidualnych zajmujemy się również organizacją przyjęć rodzinnych – konsolacji, komunii, chrzcin, wesel, okolicznościowych, oraz spotkań biznesowych.

 

Każdemu, kto chce spróbować pysznych dań, ogrzać się w cieple domowej atmosfery, posłuchać dobrej muzyki, a czasem poezji może czuć się zaproszony do jedynej w swoim rodzaju gospody w Radomiu, „Gospody Jaskółeczki”. Lokal jest czynny codziennie od 12 do 18.

 

 

Zapraszamy na naszą stronę internetową oraz facebook!


W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis www.StypyiKonsolacje.pl

Wasze opinie

Nikt jeszcze nie wystawił opinii. Jeżeli masz coś ciekawego do powiedzenia na temat tej firmy zrób to jako pierwszy !


x

Dodaj opinię

Znam regulamin

x
user

Rejestracja użytkownika

Imie:

Adres e-mail:

Hasło do konta:

Regulamin:Regulamin serwisu

x
user

Logowanie użytkownika

Adres e-mail:

Hasło do konta:

Strony internetowe: NET-atak.pl

Copyright 2013 Wszelkie prawa zastrzeżone dla stypyikonsolacje.pl

Copyright 2013 Wszelkie prawa zastrzeżone dla stypyikonsolacje.pl

Projekt i realizacja: strony internetowe NET-atak.pl