Osobliwe trumny w Ghanie

Obrzędy związane z pochówkiem zmarłych nie przestają zaskakiwać w każdej części świata. Były już pogrzeby drive-through, gablotki na piętrowych grobach w Boliwii, podwodny cmentarz w Miami. Nasze odczucia związane z praktykowanymi w tych miejscach zwyczajami są dość osobliwe. Każde odstępstwo od tradycyjnego chowania zmarłych budzi nie lada kontrowersje, ale na tym nie koniec!

 


Przedstawiamy trumny na zamówienie produkowane w Ghanie w zachodniej części Afryki. Każda z tych niezwykłych trumien odzwierciedla charakter, hobby czy profesję osoby, dla której jest ona przeznaczona jak na przykład samolot, samochód, rekin. Są też puszki Pepsi, butelki Coca Coli, trampki. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Zobaczcie sami:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zwyczaj ten, aczkolwiek dla nas kontrowersyjny, jest bardzo popularny w tym rejonie świata. Każdy z nas chciałby pozostać w pamięci bliskich na długo a taka trumna na pewno byłaby idealnyn pomysłem. Myślicie, że trumny w kształcie butów, warzyw czy zwierząt mogłyby pewnego dnia zagościć w naszej polskiej tradycji?

Wasze opinie:


Nikt jeszcze nie wystawił opinii. Jeżeli masz coś ciekawego do powiedzenia na temat tej firmy zrób to jako pierwszy !

x

Dodaj opinię

Znam regulamin

x
user

Rejestracja użytkownika

Imie:

Adres e-mail:

Hasło do konta:

Regulamin:Regulamin serwisu

x
user

Logowanie użytkownika

Adres e-mail:

Hasło do konta:

Strony internetowe: NET-atak.pl

Copyright 2013 Wszelkie prawa zastrzeżone dla stypyikonsolacje.pl

Copyright 2013 Wszelkie prawa zastrzeżone dla stypyikonsolacje.pl

Projekt i realizacja: strony internetowe NET-atak.pl