Szczegóły lokalu

Powrót do listy

Średnia ocena

5 / 5

Liczba gości

brak danych

Numer telefonu

515...Pokaż 515 492 955
(Ilość wyświetleń: 30)

Opis lokalu

Jesteśmy w stanie zorganizować większą imprezę z bufetem i cateringiem. Ustalamy indywidualne menu i zapewniamy profesjonalną obsługę:) Lokal mieści się w charakterystycznym zabytkowym budynku z wieżą zegarową przy ul. Jagiellońskiej 41, zajmowanym niegdyś przez klub Lizard King. W bydgoskiej restauracji znajduje się ponad 350 miejsc siedzących oraz oddzielna sala na ok. 150-200 osób, przygotowana do organizacji imprez okolicznościowych.

 

 

Na większej sali znajduje się mini scena, która umożliwia rozstawienie sprzętu nagłaśniającego lub zespołu bądź kapeli. Nasza restauracja posiada własny mini browar, który przyciąga wzrok naszych gości oraz dodaje uroku całej restauracji. Lokale Bierhalle swoim wystrojem przywołują na myśl niemieckie piwiarnie: we wnętrzu znajdziemy szerokie, drewniane ławy, biało-niebieskie obrusy i flagi oraz dekoracje związane z piwem. Bierhalle to nie tylko piwo, ale i dobre wina. W karcie znajdziemy też kilkanaście stron z przekąskami, daniami obiadowymi i deserami.

 

Wśród klientów największą popularnością cieszą się golonki, sznycle i żeberka. Nie zawiodą się również wegetarianie, na których czeka szeroki wybór sałatek.

Zapraszamy!!

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis www.StypyiKonsolacje.pl

Opinie

Twoja ocena