Szczegóły lokalu

Powrót do listy

Średnia ocena

5 / 5

Liczba gości

150

Numer telefonu

517...Pokaż 517 382 642
(Ilość wyświetleń: 30)

Opis lokalu

Bierhalle to wspaniałe miejsce, gdzie poznacie niepowtarzalny smak naszego, niepasteryzowanego piwa oraz zaspokoicie głód znakomitymi daniami! W ramach sieci Bierhalle działa w Polsce 7 browarów restauracyjnych, które zaopatrują także dodatkowe firmowe restauracje w niepasteryzowane i niefiltrowane piwo. Browary Bierhalle cechują się unikatowymi warzelniami. Kotły warzelne i kadzie filtracyjne wykonane są ze szkła borokrzemowego. Dzięki zastosowaniu tej techniki możliwe jest obserwowanie z zewnątrz całego procesu warzenia piwa.

 

Miejsce, w którym powstała krakowska restauracja Bierhalle, jest niezwykłe i pełne historii, która czai się na naszych Gości w każdym zakamarku lokalu. Najstarsze części owej kamienicy datuje się na XIV w, o czym świadczą jej mury wzniesione z dużych gotyckich cegieł, znacznie odbiegających rozmiarem oraz topornym wykonaniem od smuklejszych, mniejszych barokowych odpowiedników.

 

Bierhale to mieszanka tradycji, pięknej lokalizacji, czyli niezwykle urokliwej zabytkowej kamienicy położonej w samy sercu Krakowa bo na przepięknym Małym Rynku.

 

Najsympatyczniejszego serwisu, najlepszego piwa z własnego browaru a także przepysznej kuchni.

 

Zapraszamy!!

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis www.StypyiKonsolacje.pl

Opinie

Twoja ocena