Szczegóły lokalu

Powrót do listy

Średnia ocena

5 / 5

Liczba gości

100

Numer telefonu

88 ...Pokaż 88 291 91 39
(Ilość wyświetleń: 1)

Opis lokalu

 

Dworek Mieszczański położony jest przy wjeździe do miasta. Do Państwa dyspozycji oddajemy klimatyczną salę z romantycznym wystrojem i przylegającą do niej oranżerię, które dzięki swej nienachalności dają się swobodnie aranżować w zależności od potrzeb i charakteru wydarzenia.

 

Teren, jaki oddajemy do Państwa dyspozycji jest bezpieczny i zamknięty dla osób z zewnątrz, daje swobodę poruszania się i poczucie przestrzeni. W naszym ogrodzie i oranżerii z pewnością znajdziecie miejsce, potrzebne dla miłej rozmowy i złapania oddechu przed kolejnym tańcem.

 

To, co najważniejsze podczas przyjęcia, to atmosfera, duch zabawy i zadowolenie uczestników.

 

Państwo zapraszacie cudownych gości, a my zapewniamy doświadczoną załogę, która o nich zadba i obsłużą zaangażowani managerowie, kucharze, kelnerzy - czyli sztab profesjonalistów, który przez cały czas będzie myślał wyłącznie o tym, jak sprawić, by Państwa przyjęcie było uroczyste, komfortowe i radosne.

 

Słuchamy, jakie są Państwa oczekiwania, Doradzamy, służąc naszym doświadczeniem. Robimy wszystko, aby mieć pewność, że wydarzenie przebiegnie zgodnie z planem i bez zakłóceń. Wierzymy, że potrafimy spełnić Państwa marzenia. Zadzwoń lub napisz do nas - serdecznie zapraszamy!

 

 

 

Imprezy okolicznościowe

 

 

 

Zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie: imprez okolicznościowych, firmowych, imprez w plenerze, imprez prywatnych, bankietów, przerw kawowych. Jesteśmy otwarci na Państwa potrzeby i sugestie, nasza ofertę dostosujemy do każdego klienta indywidualnego.

 

 

 

 

Zapraszamy!!

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis www.StypyiKonsolacje.pl

 

Opinie

Twoja ocena