Szczegóły lokalu

Opis lokalu

Hotel Willa Zagórze ***

 

 

Hotel Willa Zagórze to trzygwiazdkowy obiekt konferencyjno-restauracyjno-bankietowy położony tylko 7 km od Warszawy, przy trasie 637 kierując się w stronę Węgrowa - zaraz za Sulejówkiem. Jest pierwszym w okolicy obiektem tej klasy. Willa Zagórze wyznacza standardy jakości usług oferowanych w tego typu obiektach w tej części okolic Warszawy.

 

Do Państwa dyspozycji oddajemy komfortowo urządzone pokoje typu standard, de luxe, studio oraz apartamenty VIP o podwyższonym standardzie. Wszystkie pokoje są luksusowo wyposażone, posiadają sejfy, minibary, TV-sat, bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu oraz sieci LAN, klimatyzację oraz suszarkę, a wybrane, wanny z hydromasażem, czy kabiny prysznicowe.

 

Dogodne położenie obiektu, eleganckie i stylowe wnętrza oraz pełen profesjonalizm naszej obsługi są dla naszych wszystkich Gości niewątpliwie gwarancją doznania jedynych w swoim rodzaju odczuć oraz atmosfery panującej w tym miejscu.

 

Jesteśmy przygotowani do realizowania najbardziej wymagających zadań stawianych nam przez naszych Gości. Nasze motto: „Twój komfort – nasza pasja” dowodzi, iż najbardziej jak to tylko możliwe przykładamy się do oferowanych nam zleceń i zadań przy wykorzystaniu tylko najwyższej jakości usług oraz światowych standardów obsługi klienta. Hotel łączy w sobie dobry styl, nowoczesność i luksus.

 

Jest to idealne miejsce do organizacji przyjęć okolicznościowych, konsolacji, wesel, spotkań biznesowych, konferencji, sympozjów, wystaw artystycznych, czy też wypoczynku z dala od zgiełku miasta. Restauracja, pokoje oraz sale konferencyjne i bankietowe stanowią o elegancji oraz subtelnym i dyskretnym uroku tego miejsca, co sprawia, że każdy może poczuć wspaniałą atmosferę.

 

 

Więcej informacji na naszej stronie www i facebook!


Zapraszamy!

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis www.StypyiKonsolacje.pl

Opinie

Joanna

2018-11-15 11:16:11

Organizowałam tutaj stypę swojego Świętej pamięci dziadka. Organizacja była na wysokim poziomie.

Twoja ocena