Szczegóły lokalu

Powrót do listy

Średnia ocena

5 / 5

Liczba gości

brak danych

Numer telefonu

12 ...Pokaż 12 430 24 32
(Ilość wyświetleń: 0)

Opis lokalu

Restauracja Kawaleria jest usytuowana w samym sercu pięknego Krakowa, przy urokliwej ulicy Gołębiej 4. Niepowtarzalna atmosfera miasta nie opuści Państwa, gdy wstąpią Państwo w nasze progi. Oryginalny wystrój wnętrza, w którym wciąż żywa wydaje się dawna Polska i jej obyczaje z pewnością zainteresuje każdego z naszych Gości.


Restauracja posiada trzy sale. Nasza największa sala zwana Galerią - ze względu na dużą ilość fotografii oraz przeszkolony dach jest idealna dla około 90 osób, które razem mogą zasiąść w jednym miejscu. Pozostałe dwie sale w tym jedna z przestronnym barem pozwalają na różnoraką aranżację w zależności od charakteru organizowanego przyjęcia. W sezonie letnim doskonałym miejscem na odpoczynek jest ogródek bezpośrednio połączony z restauracją. Każde spotkanie w gronie rodzinnym, przyjaciół, współpracowników czy kontrahentów zorganizowane w tak niezwykłym miejscu na długo pozostanie w Państwa pamięci.


Do każdego przyjęcia podchodzimy indywidualnie w zależności od preferencji i potrzeb naszych miłych Gości.

 

Oczywiście jak przystało na Kawalerię proponujemy kuchnię polską, a naszą ideą jest łączenie tradycyjnych smaków dworów szlacheckich ze współczesnymi trendami. Kawalerzyści słynęli z pasji do dobrego jedzenia i niebanalnych trunków, co stało się naszą myślą przewodnią.


Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą.

 

 

 

 

Zapraszamy!


W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis www.StypyiKonsolacje.pl

Opinie

Twoja ocena