Szczegóły lokalu

Powrót do listy

Średnia ocena

5 / 5

Liczba gości

brak danych

Numer telefonu

514...Pokaż 514 925 939
(Ilość wyświetleń: 2)

Opis lokalu

Lookier Cafe & Restaurant

 

 

Imprezy okolicznościowe

 

Elastyczność dobrego restauratora polega obecnie na dostosowaniu się do wymagań rynku, a on jak powszechnie wiadomo, kształtowany jest poprzez zapotrzebowanie na dane usługi. Bardzo modne stało się organizowanie różnego rodzaju przyjęć w restauracjach. Pozwala to na zaoszczędzenie czasu i dzięki temu rozwiązaniu wielu gospodarzy omija gotowanie, sprzątanie oraz przygotowanie wystroju pomieszczenia. Organizacja imprez okolicznościowych nabiera teraz nowego znaczenia, przede wszystkim zmieniają się preferencje i oczekiwania klientów.

Na tę chwilę duży nacisk kładzie się nie tylko na wystrój i jakość obsługi, zawsze nienagannie wykonującej swoje obowiązki, ale na ogólną gwarancją sukcesu przekłada się również zapewnienie dodatkowych atrakcji. Oczywiście nie każdy charakter imprezy je przewiduje.Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferujemy Państwu organizację następujących przyjęć:

  • chrzciny,
  • komunie,
  • stypy,
  • imprezy firmowe,
  • oferty dostosowane pod spotkania biznesowe,
  • obiady/kolacje dla firm.

 

 

Restauracja na stypę

 

Organizując ostatnie pożegnanie zmarłego często stajemy przed dylematem czy powinniśmy zorganizować stypę. Stypa to poczęstunek dla żałobników, który organizuje się po śmierci kogoś bliskiego. Zazwyczaj zaprasza się na nią najbliższą rodzinę, niekiedy również dobrych znajomych zmarłego.

Już sama organizacja pogrzebu jest dość traumatyczna i wyczerpująca dla najbliższych członków rodziny zmarłego. Decydując się na poczęstunek powinniśmy liczyć się z czasochłonnością związaną z jego przygotowaniem oraz sprzątaniem po wizycie gości. Warto jest wtedy zastanowić się nad wynajęciem odpowiedniego lokalu na ten czas i skupić się na innych przygotowaniach związanych z pochówkiem.


Wybierając naszą Restaurację Lookier zapewniamy przytulne wnętrzeoraz personel, który zadba o odpowiednią oprawę uroczystości, tak aby oddać cześć zmarłemu. Atmosfera jest gościnna i niedopuszczalne są niestosowne zachowania obsługi czy zbyt głośne rozmowy dobiegające z kuchni. Menu jest ustalena indywidualnie.

 

 

 

 

Zapraszamy!!

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis www.StypyiKonsolacje.pl

Opinie

Twoja ocena