Szczegóły lokalu

Powrót do listy

Średnia ocena

5 / 5

Liczba gości

brak danych

Numer telefonu

607...Pokaż 607 376 916
(Ilość wyświetleń: 0)

Opis lokalu

Restauracja i POKOJE „Pałacyk pod lipami” mieści się w stylowym pałacyku myśliwskim, usytuowanym w starym parku. Obiekt posiada trzy sale restauracyjne (restauracja Swarzędz), sale konferencyjną 40 miejsc noclegowych (noclegi Swarzędz).

Posiadamy doskonałe warunki i wieloletnie doświadczenie w organizacji wszelkiego rodzaju imprez: wesela (sala weselna Swarzędz), komunie, spotkania rodzinne, stypy, szkolenia, spotkania integracyjne, bankiety, grille, ogniska, catering.

Przyjęcia i uroczystości rodzinne i firmowe odbywają się zarówno w naszej restauracji jak i na terenie parku lub w firmie klienta. Dokładamy wszelkich starań, aby pobyt w „Pałacyku pod lipami” pozostawił w Państwa pamięci miłe wspomnienia. Czekamy na Państwa przez cały rok i gwarantujemy miły pobyt. Pałacyk usytuowany jest w 4,5 hektarowym parku, w sąsiedztwie Skansenu Pszczelarskiego i słynnej całorocznej ekspozycji uli. Jest to największe w Europie plenerowe muzeum etnograficzne. Drzewostan parku stanowią między innymi lipy i stare dęby – pomniki przyrody.

Dwa stawy znajdujące się na terenie parku dodają mu niepowtarzalnego uroku. W tym pięknym otoczeniu znalazły swój azyl wiewiórki oraz ptaki. Imprezy plenerowe organizowane przez nas na terenie parku cieszą się niezwykłym powodzeniem wśród naszych gości i dostarczają im niezapomnianych wrażeń na długi czas. Posiadamy: namioty bankietowe od 20-os, sale bankietowe palacykowe, salę w stylu wiejskim od 10-os., sale szkoleniowe od 10-os., baza hotelowa do 50os., mini zoo, plac zabaw dla dzieci.

Ze staropolską gościnnością serdecznie zapraszamy w nasze progi wszystkich gości. Gwarantujemy miły pobyt i niepowtarzalne wrażenia.

 

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis www.StypyiKonsolacje.pl

Opinie

Magda

2014-02-12 11:34:47

Wspaniałe miejsce idealne na każde przyjecie .

agha

2014-02-20 08:31:55

wszystkie uroczystosci robie w Pałacyku pod lipami mieszkam w Swarzędzu. Sprawdzili sie smakowo, super obsługa wystrój też elegancki i na weselu i na stypie tez była i Jubileusz polecam.

Twoja ocena