Szczegóły lokalu

Powrót do listy

Park na Wojskiego Centrum Bankietowo Konferencyjne

Średnia ocena

5 / 5

Liczba gości

brak danych

Numer telefonu

502...Pokaż 502-682-757, 502-450-333
(Ilość wyświetleń: 0)

Opis lokalu

Park na Wojskiego Centrum Bankietowo Konferencyjne

 

 

Centrum bankietowo-konferencyjne Park Na Wojskiego to zaciszne i kameralne miejsce przeznaczone do organizacji wszelkiego rodzaju imprez. Bliskość centrum Warszawy i jednocześnie położenie wśród zieleni gwarantują doskonałe warunki do organizacji przyjęć rodzinnych oraz imprez firmowych. Duży i zadbany ogród pozwolą Państwu jak i gościom na wspaniały wypoczynek i relaks przy kawie w malowniczym miejscu.

 

Park Na Wojskiego oferuje salę restauracyjną na 200 os., sale szkoleniowe, bar, lobby, ogród z tarasem, Grill, parking. W naszym obiekcie znajdują się trzy sale z możliwością dowolnego ustawienia stołów i krzeseł.

 

  • I sala - na 200 osób
  • II sala - na 40 osób
  • III sala - na 15 osób

 

Sale mogą być dowolnie przystosowane pod każdy typ przyjęcia. Kameralna lokalizacja naszego obiektu pozwala na komfort spędzenia czasu z rodziną i spokoju zarówno wewnątrz, jak i przy zajęciach w ogrodzie.

 

 

Konsolacja

 

Z chwilą, gdy odchodzi ktoś bliski trudno jest zajmować się sprawami organizacyjnymi. Chętnie pomożemy Państwu zorganizować spotkanie pożegnalne, zaproponujemy odpowiednie menu i zadbamy o intymną atmosferę.

 

 

 

 

Zapraszamy!

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis www.StypyiKonsolacje.pl

 

 

Opinie

Twoja ocena