Szczegóły lokalu

Powrót do listy

Średnia ocena

5 / 5

Liczba gości

brak danych

Numer telefonu

71 ...Pokaż 71 341 92 07
(Ilość wyświetleń: 1)

Opis lokalu

Restauracja CK

 

 

Restauracja CK to niewątpliwie jedno z najpiękniejszych i najbardziej oryginalnych miejsc na wrocławskim Rynku i kulinarnej mapie Wrocławia. Wszystkie dobre restauracje codziennie opowiadają gościom swoją historię. Nasza łączy w sobie nostalgię ze wspaniałą przeszłością oraz otwartość dla nowych kulinarnych trendów z niewymuszoną elegancją i tradycyjnym smakiem. W naszych daniach znajdziecie miłość do lokalnych tradycji, przyzwyczajeń i gustów a piwnica pełna win ucieszy najbardziej wymagających koneserów.

 

CK to – zarówno oaza dla zakochanych, wyjątkowe miejsce na rodzinne uroczystości, wesela, chrzciny, komunie, stypy a także spotkania biznesowe w samym sercu Wrocławia, w bezpośrednim sąsiedztwie Ratusza. Dysponujemy ponad 100 miejscami do obsługi grup wycieczkowych, spotkań pracowniczych, biznesowych czy przyjęć rodzinnych.

 

Zapewniamy profesjonalny i wyszkolony personel do obsługi cateringów, jak i gości w restauracji. Obsługa dysponuje znajomością języka angielskiego. Proponujemy menu dopasowane do indywidualnych potrzeb - przystawki, zupy, dania główne, desery- w różnych wariantach cenowych. Zapewniamy menu dla osób wymagających (posiłki wegetariańskie, bezglutenowe, bezlaktozowe itp.) oraz menu dla dzieci.

 

 

 

Zapraszamy!

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis www.StypyiKonsolacje.pl

Opinie

Twoja ocena