Szczegóły lokalu

Powrót do listy

Średnia ocena

5 / 5

Liczba gości

brak danych

Numer telefonu

58 ...Pokaż 58 553-40-12
(Ilość wyświetleń: 2)

Opis lokalu

Restauracja Czardasz

 

 

Jesteśmy restauracją działającą na terenie Gdańska od 1971 roku. Zajmujemy się serwowaniem dań obiadowych na miejscu i na wynos, organizacją imprez i przyjęć okolicznościowych jak również żywieniem zbiorowym i cateringiem. Na przestrzeni lat stale rozwijamy się i zmieniamy dla Państwa by dogodzić wszystkim nawet najbardziej wymagającym smakoszom.

 

Restauracja Czardasz to nie tylko miejsce ze smakowitym jedzeniem ale i klimatem które tworzą wyszukane wnętrza oraz profesjonalna obsługa. W naszej restauracji każdy odnajdzie kąt dla siebie, dysponujemy dwoma salami oraz klimatycznym letnim ogródkiem z dala od zgiełku ruchliwych ulic.

 

Sala pubowa jest salą która jest w stanie pomieścić 60 osób, zaś druga sala restauracyjna przystosowana jest do organizacji imprez okolicznościowych nawet na 100 osób.

 

Nasza restauracja zajmuje się organizacja styp pogrzebowych. Zdajemy sobie sprawę z tego jaki wstrząs może przechodzić rodzina po utracie bliskiej osoby i chcemy poprzez współpracę odciążyć Państwa z przygotowań do stypy.

 

 

Zapraszamy!

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis www.StypyiKonsolacje.pl

Opinie

Twoja ocena