Szczegóły lokalu

Powrót do listy

Średnia ocena

5 / 5

Liczba gości

90

Numer telefonu

15 ...Pokaż 15 832 01 75, 534 400 456
(Ilość wyświetleń: 1)

Opis lokalu

Restauracja Grill Solo to nie tylko doskonałe miejsce na szybki obiad, ale także na zorganizowanie przyjęcia komunijnego, stypy czy innej ważnej uroczystości. Tak jak na co dzień, tak i na organizowanych imprezach zapewniamy wyśmienite jedzenie, profesjonalną obsługę i pełne zadowolenie klienta.

Zajmujemy się organizacją przyjęć komunijnych. Posiadamy do Państwa dyspozycji trzy sale bankietowe każda w innym klimacie oraz altankę mieszcząca około 50 osób. Ponadto udostępniamy Państwu taras, altankę a w najbliżej przyszłości również plac zabaw dla dzieci. Każdy Państwa gość ulegnie urokowi naszego lokalu.

Ślub, półmetek, rocznice – wszystkie te wydarzenia są dobrą okazją do zorganizowania imprezy. Są w życiu chwile, które nie mogą obyć się bez uroczystej oprawy. Restauracja Grill Solo zaprasza na przyjęcie. Jeśli poszukujesz miejsca gdzie można zorganizować wesele, półmetek, wybierz właśnie nas.

Każda odbywająca się w naszej restauracji impreza jest indywidualnie przygotowana we współpracy z Klientem. Najważniejsze jest dla nas Państwa zadowolenie. Zarówno menu, jak i cała organizacja uroczystości jest szczegółowo omawiana. Dołożymy wszelkich starań, by Państwa przyjęcie było niezapomnianym przeżyciem.

 

Zapraszamy!

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis www.StypyiKonsolacje.pl

 

Opinie

Twoja ocena