Szczegóły lokalu

Powrót do listy

Średnia ocena

5 / 5

Liczba gości

brak danych

Numer telefonu

76 ...Pokaż 76 723 35 93
(Ilość wyświetleń: 1)

Opis lokalu

Restauracja to smakowa wizytówka Hotelu Książęcy***.


Wyśmienite dania kuchni polskiej przygotowane z najwyższej jakości produktów, dostarczą przyjemnych doznań smakowych nawet najbardziej wymagającym smakoszom.

Serdeczna i kompetentna obsługa zapewni odpowiedni komfort podczas smakowych doznań w pięknym wnętrzu z przełomu XX wieku. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, pomożemy Państwu także w dokonaniu najlepszego wyboru dania. Nasze menu to przemyślana kompozycja posiłków, w której każdy znajdzie coś smakowitego.

 

Restauracja Hotelu Książęcy*** jest przystosowana do przyjęcia osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach, których serdecznie zapraszamy.Organizujemy:

  • stypy,
  • komunie,
  • chrzciny,
  • przyjęcia okolicznościowe.

 

 

Jesteśmy doświadczoną firmą w zakresie usług cateringowych. Nasz profesjonalizm i dbałość o najwyższy standard usług to gwarancja udanej współpracy. Zapraszamy do kontaktu w celu uzgodnienia szczegółow.

 

 

 

 

Zapraszamy!!

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis www.StypyiKonsolacje.pl

 

Ceremonia pogrzebowa to niezbyt często fotografowana uroczystość. Jeżeli jednak potrzebny Ci fotograf na stypę Legnica, zamów profesjonalistę, aby stworzył dokumentację ceremonii pogrzebowej.

Opinie

Twoja ocena