Szczegóły lokalu

Powrót do listy

Średnia ocena

5 / 5

Liczba gości

brak danych

Numer telefonu

(12...Pokaż (12) 411 70 42 / 502 508 552
(Ilość wyświetleń: 14)

Opis lokalu

Restauracja Przy Rogatce

 

Miła i rodzinna atmosfera, jak również lokalizacja restauracji „Przy Rogatce” (w pobliżu Cmentarza Rakowickiego) zachęca do spotkań w gronie najbliższych. Eleganckie wnętrza, gościnna obsługa, a przede wszystkim wyśmienite potrawy przygotowane przez znakomitych kucharzy przyciąga do naszego lokalu wielu gości.

 

Bliskość Cmentarza Rakowickiego sprawia, iż nasza restauracja jest doskonałym miejscem do organizacji styp oraz rodzinnych zjazdów i innych imprez okolicznościowych (chrzciny, przyjęcia komunijne, małe przyjęcia weselne, imprezy firmowe itp.). Przy tworzeniu, tak ważnego przyjęcia, jakim jest ostatnie pożegnanie Państwa członka rodziny czy przyjaciela dbamy w najmniejszym szczególe o jej doskonałą oprawę.

 

Naszym goście mają do dyspozycji stoły znajdujące się na trzech poziomach naszej restauracji. Ich wielkość dostosowujemy do ilości osób zaproszonych na uroczystość (np. stypę). Na etapie planowania przyjęcia proponujemy Państwu jedno z wielu kompozycji obiadowych w atrakcyjnej cenie.

 

Koszt imprezy jest zróżnicowany ze względu na zamówiony przez Państwa zestaw posiłków. Ceny od osoby wahają się od 32 zł do 77 zł. Te różnice wynikają z ilości i rodzaju podawanych dań. Do każdego zestawu wliczone są bezalkoholowe napoje ciepłe i zimne (kawa herbata, soki, woda gazowana i niegazowana).

 

Zapraszamy na naszą stronę internetową zapoznać się z przykładowym menu przyjęć pożegnalnych.

 

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis www.StypyiKonsolacje.pl

 

Ceremonia pogrzebowa to niezbyt często fotografowana uroczystość. Jeżeli jednak potrzebny Ci fotograf na stypę Kraków, zamów profesjonalistę, aby stworzył dokumentację ceremonii pogrzebowej.

Opinie

Twoja ocena