Szczegóły lokalu

Powrót do listy

Średnia ocena

5 / 5

Liczba gości

100

Numer telefonu

12 ...Pokaż 12 422 51 33
(Ilość wyświetleń: 60)

Opis lokalu

Restauracja Zbrojownia

 

 

Restauracja znajduje się w pobliżu centrum miasta przy Wojskowym Ośrodku Rekreacyjnym. Prowadzimy kuchnię polską z akcentami kuchni francuskiej i śródziemnomorskiej. Oferujemy Państwu pełną gamę napitków zimnych i gorących oraz duży wybór alkoholi.

 

Zajmujemy się kompleksową obsługą wszelkiego rodzaju przyjęć i spotkań okolicznościowych w naszym lokalu oraz miejscu wskazanym przez klienta. Nasz lokal posiada dużą klimatyzowaną salę która pomieści do 100 osób i namiot gastronomiczny dla około 40 osób. Przy restauracji znajduje się duży, strzeżony parking.

 

 

Stypa w naszej restauracji

 

Zastanawiając się nad naszym życiem, przychodzi w pewnym okresie moment w którym spotykamy się przy rodzinnym stole bez najbliższej nam osoby. Stypa to celebrowana od wieków ważna uroczystość rodzinna, odbywająca się po ostatnim pożegnaniu osoby zmarłej. Jest poświęcona Jej pamięci, służy wspominaniu Jej dokonań, wymianie myśli o przemijaniu [...]

 

W naszej restauracji zorganizujemy dla Państwa godne pożegnanie najbliższej osoby w spokojnej, przestronnej i nastrojowej atmosferze ze szczerym współczuciem i odpowiednią troską dla rodziny i najbliższych. Wieloletnie doświadczenie, w tak trudnych chwilach pozwala nam otoczyć Państwa profesjonalną opieką pamiętając także o kulinarnej stronie przyjęcia.

 

Przygotowana oferta stypy w naszej restauracji jest połączeniem eleganckiej oprawy i serwisu z doskonałym menu uwzględniającym warunki finansowe rodziny.

 

 

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis www.StypyiKonsolacje.pl

 

Ceremonia pogrzebowa to niezbyt często fotografowana uroczystość. Jeżeli jednak potrzebny Ci fotograf na stypę Kraków, zamów profesjonalistę, aby stworzył dokumentację ceremonii pogrzebowej.

Opinie

gość

2016-02-12 11:26:23

Dziękujemy a zorganizowanie pięknego przyjęcia - na pewno wrócimy tu przy weselszych okazjach. Wszystko zorganizowane na wysokim poziomie..

luka

2016-02-19 14:35:35

Pyszne jedzenie, miła obsługa, miejsce jak najbardziej godne polecenia.

Twoja ocena