Szczegóły lokalu

Powrót do listy

Średnia ocena

5 / 5

Liczba gości

brak danych

Numer telefonu

505...Pokaż 505 997 538
(Ilość wyświetleń: 2)

Opis lokalu

Sala bankietowa - Puławy

 

 

Eleganckie, spokojne , kameralne miejsce na stypę. Piękny wystrój ,czysto, smacznie. Podczas stypy w całym lokalu nie ma innych gości co daje poczucie komfortu i prywatności.

Bardzo tanio- 25zł/osoba. W cenę wliczone: obiad dwudaniowy,ciasta,kawa,herbata,napoje. Tel. : 505-997-538 (całodobowo).

 

Zapraszamy!

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis www.StypyiKonsolacje.pl

Opinie

Wiki85

2018-11-13 21:44:41

Organizowałam tam stypę po babci i byłam bardzo zadowolona z organizacji. Catering był smaczny, wystrój sali skromny ale elegancki, bardzo czysto i schludnie nawet w toaletach, kuchnia do dyspozycji bardzo duża i w pełni wyposażona. Największyą zaletą tego miejsca jest to, że to nie jest typowy lokal gastronomiczny czy usługowy, jest tam kameralnie, cicho i spokojnie, nikt nie ma prawa wejść do sali podczas uroczystości, sprawia to, że jest to bardzo dobre miejsce na stypy i uroczystości tego typu..

Aleksandra

2018-11-29 18:08:22

Miejsce jest w porządku, zwłaszcza na takiego typu specyficzne i nostalgiczne przyjęcia. W takim dniu nikomu nie chce się gotować i przyjmować gości w domu, tymbardziej zapraszać ich do restauracji, gdzie inni siedzą piją alkohol, śmieją się i się świetnie bawią. Uważam, że bardzo dobrą decyzją było wynajęcie tej sali, byliśmy sami z rodziną i nikt nam nie przeszkadzał w opłakiwaniu zmarłego..

Twoja ocena