Szczegóły lokalu

Powrót do listy

Średnia ocena

5 / 5

Liczba gości

110

Numer telefonu

52 ...Pokaż 52 35 63 283
(Ilość wyświetleń: 31)

Opis lokalu

 

Na niezapomniane przyjęcia zapraszamy do naszych stylowych sal. Z przyjemnością  zorganizujemy dla Państwa wesele, bankiet, jubileusz, chrzciny, komunię, urodziny, wieczór panieński i kawalerski, spotkanie wigilijne czy stypę.

 

Nasza kuchnia oferuje menu, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Gości.

 

Zakład Przyrodoleczniczy mieści się w sercu malowniczego Parku Solankowego, który zachęca do spacerów i jest idealnym tłem do zdjęć pamiątkowych. Klimat zabytkowego wnętrza, przestronność oraz wystrój sprawiają, ze każde przyjęcie będzie wyjątkowe i niezapomniane. Możemy zorganizować przyjęcie nawet do 150 osób. Sala wyposażona jest standardowo z okrągłe stoły. W sezonie letnim jest możliwość korzystania z obszernych tarasów.

 

Sala Kryształowa w „Solanki” Medical SPA stanowi doskonałe miejsce na różnego rodzaju przyjęcia okolicznościowe i spotkania biznesowe. Ma 108 m2 i umożliwia organizację imprez na 100 osób. Sala wyposażona jest w prostokątne stoły i wygodne krzesła.

 

Na mniejsze, kameralne spotkania oferujemy Salę Bursztynową w „Solanki” Medical SPA. Przy owalnym wspólnym stole może biesiadować do 25 osób.

 

Urokliwe i ciepłe wnętrze Kawiarni „Dolce Vita” przy „Solanki” Medical SPA stanowi doskonałą oprawę każdej imprezy. To idealne miejsce na spotkania firmowe i rodzinne przyjęcia do 36 osób.

 

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług
Zespół „Solanki” Uzdrowisko Inowrocław Sp. z o.o.

 

 

Zapraszamy!

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis www.StypyiKonsolacje.pl

Opinie

Twoja ocena