Szczegóły lokalu

Powrót do listy

Średnia ocena

5 / 5

Liczba gości

brak danych

Numer telefonu

608...Pokaż 608 349 590
(Ilość wyświetleń: 11)

Opis lokalu

Villa Białołęcka

 

 

Pragniemy zapoznać Państwa restauracją „Villa Białołęcka ” znajdującą się na Warszawskiej  Białołęce , ok. 3 kilometrów od Cmentarza Bródnowskiego.

 

 

 

 

Organizujemy wszelkiego rodzaju przyjęcia okolicznościowe, w tym spotkania konsolacyjne. W trosce o Państwa zadowolenie staramy się stale pracować nad naszą ofertą. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom dostosowujemy się do wszystkich wymagań.

 

 

 

 

W naszym menu znajdą Państwo wykwintne polskie potrawy oraz dania kuchni światowej, spośród których każdy z Państwa wybierze odpowiednie dla siebie i gości. Naszą obsługę cechuje elastyczność i profesjonalizm. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego gościa, spotkania, zapotrzebowania.

 

 

 

 

Dołożymy wszelkich starań, aby stworzyć niezapomniany klimat spotkania konsolacyjnego i ułatwić Państwu pożegnanie bliskiej osoby. Mamy nadzieję, że obdarzą nas Państwo zaufaniem i że sprostamy wszelkim Państwa wymaganiom.

 

 

www.villabialolecka.eatbu.com

Tel. 608 349 590

 

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis www.StypyiKonsolacje.pl

 

Ceremonia pogrzebowa to niezbyt często fotografowana uroczystość. Jeżeli jednak potrzebny Ci fotograf na stypę Warszawa, zamów profesjonalistę, aby stworzył dokumentację ceremonii pogrzebowej.

Opinie

Twoja ocena