Szczegóły lokalu

Opis lokalu

Zajazd Pod Kasztanami

 

 

Zajazd Pod Kasztanami w Wyrach znajduje się w spokojnej i cichej gmienie wiejskiej, w województwie śląskim, w powiecie mikołowskim, na Górnym Śląsku. Położenie to pozwala na szybki i łatwy dojazd do centrum i trasy przelotowej nr 928.

 

 

Imprezy okolicznościowe - stypy:

 

 

Zajazd Pod Kasztanami w Wyrach oddaje do Państwa użytku dwie, klimatyzowane sale bankietowe. Sala duża na 220 osób oraz sala mniejsza na 70 osób. Jest to idealne miejsce do organizowania różnego typu przyjęć okolicznościowych, jak: stypy, wesela, komunie, chrzciny, urodziny, imieniny, rocznice, jubileusze, bale karnawałowe, bale sylwestrowe, biesiady piwne, potańcówki, studniówki, bankiety, szkolenia, konferencje, przyjęcia firmowe, lunche biznesowe, wigilie firmowe, jajeczko, obiady pracownicze, awanse czy inne eventy.

 

Gwarantujemy najwyższej jakości potrawy, wyszukane dania dobrane odpowiednio do charakteru imprezy i gustów kulinarnych klienta, dlatego wspólnie z Państwem układamy menu z wybranych ulubionych potraw, które najlepiej wpiszą się w charakter spotkania.

 

Posiadamy pełną, miłą obsługę kelnerską. Dbamy o to, aby wszystkie imprezy były na najwyższym poziomie. Wyjątkowa atmosfera i wspaniała kuchnia z pewnością dostarczą Państwu niezapomnianych wrażeń, które sprawią, że zorganizowane w Zajeździe Pod Kasztanami imprezy pozostaną na długo w pamięci Państwa i państwa gości.

 

Posiadamy sprzęt cateringowy najwyższej klasy (zastawy stołowe, szkło, tace, patery, termosy do napojów gorących oraz do żywności, bemary do podgrzewania dań gorących, obrusy w różnych kolorach), dzięki czemu państwa posiłki będą zawsze ciepłe, świeże i pięknie podane. Dysponujemy również doskonałym zapleczem kucharzy i kelnerów. Sekretem naszego sukcesu jest to, co należy do głównych obowiązków firm cateringowych, czyli doskonałe potrawy satysfakcjonujące zarówno Państwa, jak i gości.

 

 

 

Zapraszamy!!

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis www.StypyiKonsolacje.pl

 

 

Opinie

Irena Nawrocka

2018-11-10 04:30:23

Gorąco polecam ten zajazd. Po zmianie gospodarzy, w koncu Wyry mają swój dom przyjęć z przepięknym wystrojem i pysznym jedzeniem .

Twoja ocena