Szczegóły lokalu

Powrót do listy

Średnia ocena

5 / 5

Liczba gości

brak danych

Numer telefonu

+ 4...Pokaż + 48 17 860 65 35
(Ilość wyświetleń: 3)

Opis lokalu

Hotele Prezydenckie****

 


Ostanie pożegnanie

 

Na Państwa życzenie zorganizujemy dyskretne spotkanie żałobne.

 

Posiadamy wydzieloną specjalnie do tego celu salę restauracyjną, gdzie w spokoju można uczcić pamięć bliskiej Państwa sercu osoby i wspominać minione lata. Na tę okoliczność przygotujemy zarówno wyjątkowe menu bufetowe jak i uroczystą kolację.

 

 

Restauracja „Orchidea”

 

Rozsmakuj się w kolorowych daniach z dostępnego menu inspirowanego porą roku. Lekkie przystawki, kremowe zupy, soczysta gala mięs, doskonale przyrządzona dziczyzna oraz wyborne desery to wszystko i o wiele więcej znajdziesz w progach restauracji Orchidea w Rzeszowie. Wieloletnie, bogate doświadczenie oraz odpowiednie zaplecze zarówno techniczne jak i personalne pozwala nam na organizowanie i obsługę największych wystawnych balów, przyjęć okolicznościowych, kolacji biznesowych i konferencji.

 

Restauracja „La Passione”

 

Amatorom kuchni włoskiej proponujemy ekskluzywne wnętrza restauracji La Passione i skosztowanie wyśmienitych dań Szefa Kuchni. Kameralna atmosfera panująca w restauracji sprawia, że staje się ona doskonałym miejscem zarówno na ważne spotkanie biznesowe jak i na pierwszą randkę czy też romantyczny wieczór. Tę restaurację możesz otrzymać na wyłączność.

 

 

 

 

 

Zapraszamy!

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis www.StypyiKonsolacje.pl

Opinie

Twoja ocena