Szczegóły lokalu

Powrót do listy

Średnia ocena

5 / 5

Liczba gości

brak danych

Numer telefonu

533...Pokaż 533 339 229
(Ilość wyświetleń: 4)

Opis lokalu

Zalewajka Kuchnia Domowa

 Połączenie tradycji z nowoczesnością sprawia, że tylko u nas można odkryć kuchnię polską na nowo. Stylowe i ciepłe wnętrze, nowoczesna, otwarta kuchnia, pyszne domowe jedzenie oto krótki opis naszej restauracji. Pierogi, gołąbki, placki ziemniaczane, schabowy, golonko…….. to tylko niektóre z przysmaków, którymi się można u nas zachwycić. Menu jest tak skomponowane, by każdy znalazł coś dla siebie. Dzięki sprawdzonym, domowym recepturom oraz wykorzystaniu wyłącznie świeżych produktów nasza kuchnia zachwyci każdego niepowtarzalnym smakiem i aromatem.

Nazwa „Zalewajka” pochodzi od zupy wywodzącej się z polskiej kuchni ludowej. Opisując w dużym skrócie historie zalewajki można przytoczyć następujące przysłowia, potwierdzające powszechność tejże potrawy:  O zalewajko, potraw królowo, kto ciebie jada, ten czuje się zdrowo… O zalewajko, ty zup królowo, kto ciebie nie jadł, nie chowa się zdrowo…

Organizujemy różnego rodzaju przyjęcia okolicznościowe.

 

Zapraszamy do Zalewajki

 

 

 

 

Zapraszamy!

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis www.StypyiKonsolacje.pl

 

Ceremonia pogrzebowa to niezbyt często fotografowana uroczystość. Jeżeli jednak potrzebny Ci fotograf na stypę Kraków, zamów profesjonalistę, aby stworzył dokumentację ceremonii pogrzebowej.

Opinie

Twoja ocena