Szczegóły lokalu

Powrót do listy

Średnia ocena

5 / 5

Liczba gości

120

Numer telefonu

795...Pokaż 795 800 833
(Ilość wyświetleń: 15)

Opis lokalu

Odejście bliskiej osoby jest dla nas bardzo trudnym i bolesnym wydarzeniem.  Słowo „ konsolacja” – pochodzące  z języka łacińskiego oznacza pocieszenie.  Spotkanie z rodziną, przyjaciółmi i znajomymi po uroczystościach pogrzebowych ma pełnić właśnie taką rolę - nieść pocieszenie.  Spotkaniem tym chcemy także podziękować za obecność na uroczystości, dać okazję do wspólnych rozmów i wspomnień.

 W czasie przygotowań do pogrzebu organizacja przyjęcia pożegnalnego, odsuwa się na dalszy plan. Warto wtedy organizację konsolacji powierzyć nam czyli profesjonalnemu i odpowiedzialnemu zespołowi.

Gospoda na Piastowskiej to wyjątkowy lokal, który zapewni Państwu miłą i spokojną atmosferę. Zadbamy, aby przyjęcie było stonowane, eleganckie, oprawa uroczystości stosowna do okazji, a obsługa taktowna i empatyczna.

W naszej restauracji serwujemy smaczne, tradycyjne dania kuchni polskiej, z których wspólnie z Managerem restauracji możecie Państwo wybrać odpowiadające Państwu pozycje. Menu dostosujemy indywidualnie do Państwa życzeń i preferencji. Zastosujemy się do ewentualnych diet i nietolerancji pokarmowych.

Gospoda na Piastowskiej jest dużym, eleganckim i przestronnym lokalem. Cały obiekt jest klimatyzowany. Zależnie od ilości Gości, mają Państwo do dyspozycji: 2 kameralne sale dla przyjęć do 30 osób (na parterze i na 1 piętrze) oraz salę bankietową dla 30 do 100 osób. Każda rodzina, gromadząca się na stypę, ma zapewnioną salę na wyłączność. Gwarantujemy pełną prywatność i spokój podczas całego przyjęcia.

Sale dolne oraz toalety przystosowane są dla osób niepełnosprawnych.

W lecie dodatkowym atutem jest zacieniony ogród.

Gospoda na Piastowskiej mieści się tuż przy Błoniach Krakowskich na rogu ulic Piastowskiej i Mydlnickiej, w niedalekiej odległości i z dogodnym dojazdem z cmentarzy: na Salwatorze, w Mydlnikach, na Pasterniku. Często przygotowujemy też konsolacje dla osób organizujących pogrzeby na cmentarzu Rakowickim.

Dużym udogodnieniem są nasze 2 prywatne parkingi na ok 24 samochody.

Wszystkich, którzy są zainteresowani zorganizowaniem konsolacji w naszym lokalu prosimy o kontakt w celu dokonania rezerwacji oraz ustalenia niezbędnych szczegółów.

 

Zapraszamy!

 

 

Kontakt:

Tel. 795 800 833, mail: biuro@gospodapiastowska.pl

www.gospodapiastowska.pl

 

 

Opinie

Twoja ocena