Szczegóły lokalu

Powrót do listy

Średnia ocena

0.5 / 5

Liczba gości

100

Numer telefonu

600...Pokaż 600 877 488
(Ilość wyświetleń: 89)

Opis lokalu

Restauracja Waniliowa

 

Konsolacje od 45,-

 

Pożegnanie bliskiej osoby wiąże się ze smutkiem, łzami, niejednokrotnie ogromnym bólem i tęsknotą. W tym trudnym czasie nikt nie myśli o organizacji konsolacji, dlatego całość przygotowań uroczystości można powierzyć profesjonalnemu zespołowi naszej restauracji. W tym dniu najważniejsze jest odnalezienie ukojenia wśród najbliższych, dlatego dołożymy wszelkich starań, aby te rodzinne spotkanie przyniosło spokój i wyciszenie.

Konsolacje organizowane w Restauracji Waniliowa dopasowane są do Państwa potrzeb. Doradzamy i pomagamy w wyborze menu, aranżacji sali, a także w wielu, innych szczegółach. Nasze doświadczenie i wiedza pomogą w organizacji tej uroczystości, a także z całą pewnością sprawią, że osiągną Państwo upragniony spokój.

Stypy i konsolacje w naszej restauracji to pewność, że całość spotkania będzie dopracowana w najmniejszym szczególe. Doskonale dobrane menu, wyjątkowa atmosfera, a także profesjonalna obsługa sprawią, że nic nie zakłóci tej rodzinnej uroczystości.

 

Do dyspozycji gości oddajemy trzy sale na imprezy okolicznościowe, takie jak bankiety, wesela, imprezy firmowe, stypy i konsolacje. Pierwsza sala pomieści 65 osób, druga 40, a trzecia 20. Każda z sal jest klimatyzowana, posiada toaletę, a także specjalnie wydzielony kącik dla dzieci.

 

 

Zapraszamy!

 

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis www.StypyiKonsolacje.pl

 

 

Ceremonia pogrzebowa to niezbyt często fotografowana uroczystość. Jeżeli jednak potrzebny Ci fotograf na stypę Warszawa, zamów profesjonalistę, aby stworzył dokumentację ceremonii pogrzebowej.

 

 

 

Opinie

Tim

2020-09-29 21:06:52

Ocena: 1

Mysle, ze to wstyd wielki zaprosic gosci z Cmentarza PowaZkowskiego na konsolacje w okolicy PowaSek... Taki blad jest trudny do wybaczenia, dlatego NIE SKORZYSTAMY!.

Tim

2020-09-29 21:07:19

Ocena: 1

Mysle, ze to wstyd wielki zaprosic gosci z Cmentarza PowaZkowskiego na konsolacje w okolicy PowaSek... Taki blad jest trudny do wybaczenia, dlatego NIE SKORZYSTAMY!.

Twoja ocena