Szczegóły lokalu

Powrót do listy

Średnia ocena

5 / 5

Liczba gości

100

Numer telefonu

600...Pokaż 600 877 488
(Ilość wyświetleń: 59)

Opis lokalu

Restauracja Waniliowa

 

Konsolacje od 45,-

 

Pożegnanie bliskiej osoby wiąże się ze smutkiem, łzami, niejednokrotnie ogromnym bólem i tęsknotą. W tym trudnym czasie nikt nie myśli o organizacji konsolacji, dlatego całość przygotowań uroczystości można powierzyć profesjonalnemu zespołowi naszej restauracji. W tym dniu najważniejsze jest odnalezienie ukojenia wśród najbliższych, dlatego dołożymy wszelkich starań, aby te rodzinne spotkanie przyniosło spokój i wyciszenie.

Konsolacje organizowane w Restauracji Waniliowa dopasowane są do Państwa potrzeb. Doradzamy i pomagamy w wyborze menu, aranżacji sali, a także w wielu, innych szczegółach. Nasze doświadczenie i wiedza pomogą w organizacji tej uroczystości, a także z całą pewnością sprawią, że osiągną Państwo upragniony spokój.

Stypy i konsolacje w naszej restauracji to pewność, że całość spotkania będzie dopracowana w najmniejszym szczególe. Doskonale dobrane menu, wyjątkowa atmosfera, a także profesjonalna obsługa sprawią, że nic nie zakłóci tej rodzinnej uroczystości.

 

Do dyspozycji gości oddajemy trzy sale na imprezy okolicznościowe, takie jak bankiety, wesela, imprezy firmowe, stypy i konsolacje. Pierwsza sala pomieści 65 osób, druga 40, a trzecia 20. Każda z sal jest klimatyzowana, posiada toaletę, a także specjalnie wydzielony kącik dla dzieci.

 

 

Zapraszamy!

 

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis www.StypyiKonsolacje.pl

Opinie

Twoja ocena