Szczegóły lokalu

Powrót do listy

Średnia ocena

5 / 5

Liczba gości

brak danych

Numer telefonu

58 ...Pokaż 58 686 27 42, 605 424 622
(Ilość wyświetleń: 0)

Opis lokalu

Restauracja Rzemyk

 

Restauracja Rzemyk położona jest w centrum miasta wśród starej zabudowy. Nowoczesna architektura lokalu wtopiona jest w zabudowę starego miasta, zachęca do odwiedzenia i spędzenia niezapomnianych chwil. Aranżacja wnętrza inspiruje do zapoznania się z historią Kościerzyny.

 

Lokal jest w pełni klimatyzowany, przystosowany dla osób niepełnosprawnych, oraz przyjazny dzieciom. Do dyspozycji gości jest sala główna na 90 miejsc, sala VIP na 15 osób, a w sezonie letnim ogródek na 200 miejsc i pawilon konsumpcyjny na 45 miejsc.

 

 

Stypy

 

Restauracja Rzemyk organizuje spotkania rodzinne przebiagające w podniosłej, ale kameralnej atmosferze, przy dyskretnej obsłudze oraz eleganckim poczęstunku.

 

Stypy organizujemy dostosowując się do Państwa indywidualnych potrzeb.

 

Proponujemy elegancki poczęstunek po uroczystościach pogrzebowych – zestaw obiadowy z kawą, ciastem i napojami w cenie 30zł/os.

 

Zapewniamy wyspecjalizowaną obsługę kelnerską oraz kucharską.

 

 

Catering

 

Działalność cateringowa przynosi nam od 18 lat szereg sukcesów. Mamy zaszczyt i przyjemność organizować każdy rodzaj przyjęć, dla firm i osób indywidualnych we wskazanym miejscu na terenie całego kraju.

 

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis www.StypyiKonsolacje.pl

Opinie

Twoja ocena