Szczegóły lokalu

Powrót do listy

Średnia ocena

5 / 5

Liczba gości

brak danych

Numer telefonu

784...Pokaż 784 401 943
(Ilość wyświetleń: 1)

Opis lokalu

Dworek Nad Stawem

 

 

Konsolacja to ceremonia uczczenia pamięci zmarłego, która wymaga wyjątkowego taktu, na którą mogą Państwo liczyć w naszym lokalu. W ciszy, zadumie i spokoju będziecie mogli Państwo zjeść obiad wspólnie z rodziną i znajomymi.

 

Położenie Dworku nad Stawem z dala od wielkomiejskiego hałasu pozwoli na spokojną rozmowę w gronie rodzinnym. Sala Bankietowa Dworek Nad Stawem w Ostrowi Mazowieckiej to przestronny i funkcjonalny obiekt z eleganckimi wnętrzami i profesjonalną obsługą.

 

Służymy naszym doświadczeniem i wiedzą, dzięki którym niejednokrotnie mogliśmy sprostać nawet najbardziej wysokim oczekiwaniom. Posiadamy dwie stylowe, klimatyzowane sale, na których możemy urządzić przyjęcia od 50 do 350 osób.

 

Nasz obiekt otoczony jest ogrodem z mnóstwem zieleni. Wzbogaceniem tego pięknego krajobrazu jest staw z kaskadą, nad którym znajduje się bujana ławka. Dla najmłodszych są kąciki zabaw wewnątrz obiektu i duży plac zabaw w ogrodzie. Cały obiekt jest ogrodzony i monitorowany co z pewnością zwiększa bezpieczeństwo naszych gości.

 

 

Więcej informacji na stronie www i facebook!

 


Zapraszamy!

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis www.StypyiKonsolacje.pl

Opinie

Agnieszka i Paweł

2015-05-22 11:47:13

Piękny obiekt, profesjonalna obsługa, pyszna kuchnia i troska o klientów - miło nam było uczestniczyć w przyjęciu w tym lokalu..

Twoja ocena