Szczegóły lokalu

Powrót do listy

Średnia ocena

5 / 5

Liczba gości

brak danych

Numer telefonu

696...Pokaż 696 434 035
(Ilość wyświetleń: 2)

Opis lokalu

Gościrada

 

 

Zapraszamy Państwa do Gościrady!


„Gościrada” - dawny pensjonat „Nad Wieprzą”, to dom gościnny z długoletnią tradycją. Od przeszło 25 lat mamy zaszczyt oferować Państwu wypoczynek i wspaniałą, domową kuchnię. Nasz dom znajduje się w malowniczym zakątku Darłowa, nad rzeką Wieprzą, skąd jest niespełna 2 500 m do morza.

 

Od lat organizujemy wesela, przyjęcia, bankiety oraz imprezy okolicznościowe. W naszej nowo wyremontowanej sali bankietowej możemy gościć 100 osób. Do każdej imprezy podchodzimy w sposób indywidualny. Dbamy o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Jesteśmy chętni do współpracy i otwarci na pomysły klienta, które są dla nas priorytetem i z ogromną satysfakcją wcielamy je w życie.


Posiadamy wykwalifikowanych i życzliwych pracowników z wieloletnim doświadczeniem, którzy jako nadrzędny cel stawiają sobie zadowolenie gości.


Oferujemy potrawy tradycyjne, przyrządzone według sprawdzonych receptur oraz na specjalne zamówienie indywidualne klienta. Istnieje możliwość zorganizowania „wiejskiego stołu” z prawdziwym tradycyjnym jadłem.


Zapraszamy Gości do korzystania z naszego ogrodu. Naturalne otoczenie drzew i dużej ilości zieleni oraz bliskiego sąsiedztwa rzeki Wieprzy, powodują, iż jest to miejsce niesamowicie relaksujące.

 

 

 

 

Zapraszamy!!


 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis www.StypyiKonsolacje.pl

Opinie

Twoja ocena