Szczegóły lokalu

Powrót do listy

Średnia ocena

5 / 5

Liczba gości

brak danych

Numer telefonu

730...Pokaż 730 311 411
(Ilość wyświetleń: 1)

Opis lokalu

Gospoda pod Orzechem

 

 

Tuż przy obwodnicy Piaseczna jadąc w kierunku Zalesia znajduje się nowo powstałe miejsce na mapie kulinarnej Piaseczna – Gospoda Pod Orzechem (przy ul. Orzeszkowej 13, wjazd od Armii Krajowej naprzeciwko Dr Ireny Eris).

 

Gospoda Pod Orzechem to restauracja z tradycyjną polską kuchnią. Wnętrze lokalu to połączenie tradycyjnego stylu ludowego z elementami nowoczesności. Wokół unoszą się niezwykłe wonie przygotowywanego jedzenia. Obsługa Gospody chętnie służy pomocą w dobraniu potraw zgodnych z Państwa oczekiwaniami i gustami. W naszych potrawach odnajdą Państwo niepowtarzalny i niezapomniany smak, który gwarantują oryginalne przepisy sprzed lat stosowane bez zmian i ułatwień. Wszystko co serwujemy doprawiane jest naturalnymi przyprawami i ziołami. Nasza karta dań zawiera dania z mięs, dania wegetariańskie. Latem zapraszamy Państwa do pełnego uroku ogródka.

 

Lokal nasz to świetne miejsce do zorganizowania różnego typu imprez okolicznościowych jak: chrzciny, przyjęcia komunijne, jubileusze oraz przyjęcia konsolacyjne itp.

 

Mogą Państwo liczyć na naszą profesjonalną oraz kompleksową pomoc w organizacji przyjęcia, fachowa obsługę i odpowiedni dobór menu. Gospoda Pod Orzechem gwarantuje niezwykłą atmosferę, miły wypoczynek i smakowite jedzenie.

 

 

ul. Elizy Orzeszkowej 13,

05-500 Piaseczno

tel. 730 311 411

 

 

 

Zapraszamy!!


 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis www.StypyiKonsolacje.pl

Opinie

Jolanta i Kazimierz

2016-03-06 14:28:02

Wspaniała kuchnia, wyśmienita obsługa, rodzinny niepowtarzalny nastrój. Warto zaryzykować, a na pewno się tu powróci..

Twoja ocena