Szczegóły lokalu

Powrót do listy

Średnia ocena

5 / 5

Liczba gości

brak danych

Numer telefonu

537...Pokaż 537 537 033
(Ilość wyświetleń: 55)

Opis lokalu

Hotel Holiday Park

 

 

Każde przyjęcie musi być wyjątkowe niezależnie od okazji- to własnie my takie dla Państwa zorganizujemy. Holiday Park Hotel to idealne miejsce na wesele, organizację urodzin, imienin, chrzcin, komunii, wieczoru panieńskiego/kawalerskiego czy eleganckiego bankietu.Organizujemy również stypy i konsolacje. Oferujemy szeroki wybór stylowych sal klimatyzowanych,obsługę na wysokim poziomie oraz szefa kuchni który zadowoli każdego podniebienie. Naszym zadaniem jest aby te wyjątkowe chwile były nie tylko przyjemne, ale też na długo zapisały się w pamięć. Zadbamy o każdy detal.

 

Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa indywidualna ofertę na miarę potrzeb i możliwości. CENA JUŻ OD 60ZŁ /OS konsolacje Sala Bankietowe Warszawska I : do 60 os, Sala Bankietowa Warszawska II : do 60 os. Sala Bankietowa Kawiarnia : do 45 os. Sala Bankietowa Złota : do 70 os. Sala Bankietowa Warszawska + Złota :do 160 os.

 

W cenie usług od Hotelu :

  • Parking dla Wszystkich Gości
  • Profesjonalna obsługa kelnerska
  • Zastawa stołowa,obrusy i serwetki białe
  • rezerwacja sali bankietowej na wyłączność.

 

 

Zapraszamy!

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis www.StypyiKonsolacje.pl

 

Ceremonia pogrzebowa to niezbyt często fotografowana uroczystość. Jeżeli jednak potrzebny Ci fotograf na stypę Warszawa, zamów profesjonalistę, aby stworzył dokumentację ceremonii pogrzebowej.

Opinie

Zbyszek

2017-10-03 13:11:27

pyszne jedzenie , jestem bardzo zadowolony .

paulina

2017-10-03 13:59:45

Bardzo profesjonalnie , szybko , stypa na 60 os , bardzo dobre jedzonko ,przemiła pani Aneta która zajeła się uroczystością ..

Twoja ocena