Szczegóły lokalu

Powrót do listy

Średnia ocena

5 / 5

Liczba gości

500

Numer telefonu

14 ...Pokaż 14 672 45 11, 14 681 61 05
(Ilość wyświetleń: 34)

Opis lokalu

Hotel w Machowej należy do sieci Hoteli Sezam. Hotel Sezam to nowoczesny i komfortowy obiekt hotelowy wyposażony w pokoje, apartamenty, sale konferencyjne, restaurację, saunę, zaplecze rozrywki, a także zewnętrzny plac zabaw dla dzieci. Obiekt zlokalizowany jest przy drodze krajowej 94 Tarnów-Dębica, w odległości ok. 15 km od Tarnowa i ok. 17 km od Dębicy.

 

Znajdująca się w Hotelu restauracja specjalizuje się w kuchni polskiej, a także w wybranych daniach kuchni międzynarodowej, serwując zdrowe i smaczne potrawy, które zaspokoją gusta nawet najbardziej wymagających Gości. Zaplecze obiektu pozwala na organizację imprez, nawet do 500 osób, w nowocześnie urządzonych, klimatyzowanych salach.

 

Dla naszych Gości zapewniany przestronny, bezpłatny parking – dostępny także dla autokarów. Hotel Sezam, z ponad 10-letnim doświadczeniem w organizacji imprez, świadczy szeroki zakres usług. Dokładamy wszelkich starań, aby odwiedzający nas Goście byli w pełni usatysfakcjonowani – prowadzimy działalność na najwyższym poziomie.

 

Zapraszamy!

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis www.StypyiKonsolacje.pl

Opinie

Twoja ocena