Szczegóły lokalu

Powrót do listy

Średnia ocena

5 / 5

Liczba gości

160

Numer telefonu

75 ...Pokaż 75 647 25 03, 75 647 25 04
(Ilość wyświetleń: 1)

Opis lokalu

Interferie Sport Hotel Bornit**** to czterogwiazdkowy hotel znajdujący się w Szklarskiej Porębie w Polsce. Hotel oferuje różnorodne udogodnienia dla gości, w tym komfortowe pokoje, spa, basen, centrum fitness, restaurację oraz wiele atrakcji sportowych. Położony jest w malowniczej okolicy w Sudetach, co czyni go popularnym miejscem zarówno dla miłośników aktywnego wypoczynku, jak i osób ceniących spokój i piękno górskiego krajobrazu.

Na dachu INTERFERIE Sport Hotel Bornit mieszczą się dwa tarasy widokowe – wschodni i zachodni, z których można podziwiać całe pasmo Karkonoszy, Gór Izerskich oraz okolice Szklarskiej Poręby. 

W pobliżu INTERFERIE Sport Hotel Bornit w Szklarskiej Porębie zlokalizowana jest drewniana Chata Grillowa „Na miedzianym szlaku”, w której organizujemy imprezy i biesiady dla 130 osób, a w plenerze – nawet dla 200 uczestników. Wyobraź sobie imprezę okolicznościową z niebanalnym wystrojem oraz w otoczeniu natury!

W naszym hotelu planujemy od A do Z wszystkie typy imprez okolicznościowych – wesela w Szklarskiej Porębie, chrzciny w górach, komunie oraz inne spotkania rodzinne. Już teraz zapytaj o naszą pełną ofertę i zorganizuj swój wyjątkowy dzień razem z nami! 

 

Zapraszamy!

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis www.StypyiKonsolacje.pl

Prezentacja video

www.youtube.com/channel/UCQgrBK4H5FWOEIa2ABdwipw

Opinie

Twoja ocena