Szczegóły lokalu

Opis lokalu

KOMA catering


Niespotykane miejsce. Domowe obiady. Restauracja-Bufet słynie z wybornego jedzenia, którego smak przypomni ci dzieciństwo. U nas zjesz tak, jak u mamy… porządnie i smacznie.

 

 

Imprezy okolicznościowe

 

Imprezy okolicznościowe takie jak spotkania rodzinne, jubileusze, stypy,komunie czy chrzciny to zawsze niezapomniane chwile. Jeśli nie macie Państwo czasu na przygotowanie spotkania w domu, proponujemy ich organizację w Restauracji Bufet w Poznaniu. Nasi szefowie kuchni zaproponują Państwu tradycyjne posiłki i przekąski kuchni polskiej w urozmaiconej formie. Przygotujmy zarówno aromatyczne posiłki, jak i pyszne zakąski. Dzięki temu Państwo będą mogli skupić się na aktywnym udziale w spotkaniu towarzyskim.

 

Jedynych w swoim rodzaju wspomnień dostarczają imprezy okolicznościowe organizowane we własnym domu. Przygotowanie pysznych i aromatycznych potraw dla rodziny i przyjaciół zabiera jednak sporo cennego czasu i nerwów. Jeśli nie macie Państwo czasu na przyrządzenie swoich ulubionych potraw, my je Państwu przywieziemy bezpośrednio pod wskazany adres (Poznań i okolice). Wszystkie zestawy obiadowe, przystawki i przekąski są przygotowane ze świeżych produktów pochodzących od sprawdzonych dostawców. Wiemy, jak smaczna jest polska kuchnia, dlatego proponujemy Państwu szeroki wybór polskich specjałów takich jak koreczki, tatar, pasztet, garmażerka, sałatki i wiele innych.

 

 

Stypy

 

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ciężko jest się pozbierać po stracie bliskiej osoby. Organizacja pogrzebu, powiadomienie rodziny i przyjaciół, zorganizowanie stypy, czyli drobnego poczęstunku dla krewnych – to tylko niektóre z obowiązków, jakich trzeba dopełnić po stracie bliskiej osoby. Wizyta wielu życzliwych osób może być pociechą w tych trudnych chwilach. Najbliżsi z całego kraju chcą w dniu pogrzebu spędzić czas w rodzinnym gronie.

 

Jeśli nie mają Państwo głowy na przygotowanie poczęstunku we własnym domu, proponujemy zaproszenie gości do naszego lokalu. Restauracja Bufet zajmuje się kompleksową organizacją stypy (Poznań i okolice). Przygotujemy dla Państwa gości smaczny posiłek i różnorodne zakąski, aby zregenerować siły i odpocząć. Na Państwa życzenie proponujemy profesjonalną obsługę stypy

 

 

Dla nas najważniejsze jest to, że klienci są zadowoleni z naszych usług i chętnie do nas wracają.

W bezpośredniej rozmowie szczegółowo przedstawimy naszą ofertę oraz chętnie poznamy Państwa oczekiwania i potrzeby związane z obsługą cateringową.

 

 

Zapraszamy!

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis www.StypyiKonsolacje.pl

Opinie

Alicja

2015-06-29 11:34:21

Pysznie, szybko i profesjonalnie. Byliśmy bardzo zadowoleni z cateringu. Polecam..

Twoja ocena