Szczegóły lokalu

Opis lokalu

Ośrodek Uniwersal Łazy


 

Sala w Ośrodku Uniwersal Agencja Weselna "Metrum" z Koszalina zajmuje sie profesjonalną i kompleksową organizacją przyjęć okolicznościowych np. konsolacji, imprez weselnych. Firma istnieje od ponad 15 lat, dlatego też możemy się pochwalić dużym doświadczeniem. Na zdjęciach prezentujemy jedną z naszych pięciu sal w Łazach w Ośrodku Uniwersal (około 20 kilometrów od Koszalina).

 

Ośrodek posiada prywatne wyjście przez wydmę na nadmorską plażę, gdzie bardzo często organizujemy pokazy sztucznych ogni dla gości weselnych. Sala pomieści do 140 osób.

 

Ośrodek posiada ponad 300 miejsc noclegowych (dla gości weselnych za 35 zł, dla Pary Młodej apartament gratis). Do każdego Wesela podchodzimy indywidualnie Dzięki nam ten dzień będzie jedyny i wyjątkowy dla PARY MŁODEJ.

 

To my robimy wszystko! Pilnujemy aby wszelkie szczegóły były zapięte na ostatni guzik, oczywiście po wcześniejszych uzgodnieniach z rodzicami i narzeczonymi. W cenie tak zwanego talerzyka zawiera się pięknie ustrojona sala, autokar dla gości weselnych (przywóz i odwóz), kamerzysta, fotograf, profesjonalny zespół muzyczny „Metrum Koszalin” (dwa dni), bogate menu, stół słodki, a za dodatkowa opłatą stół wiejski ... Krótko mówiąc, aby odbyło się przyjęcie wesele przez dwa dni, Pan Młody zapewnia jedynie tylko alkohol weselny. Resztą zajmujemy się my.

 

Nadmienię jeszcze, że w dyspozycji posiadamy pięć sal weselnych, to jest w Łazach trzy, w Koszalinie i w Mostowie po jednej. Kompleksowa organizacja ślubów i wesel, konsultant ślubny, agencja ślubna Koszalin www.weselekoszalin.pl

 

 

Kontakt telefoniczny z właścicielem Agencji Weselnej "Metrum" pod numerem telefonu 604 145 762.

 

 W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis www.StypyiKonsolacje.pl

Opinie

Twoja ocena