Szczegóły lokalu

Powrót do listy

Średnia ocena

5 / 5

Liczba gości

70

Numer telefonu

512...Pokaż 512 753 699
(Ilość wyświetleń: 16)

Opis lokalu

Jesteśmy dla Ciebie od 2003r.

Przy brzegu Odry, z szeroką panoramą na Łasztownię, Bulwar i Wały Chrobrego oraz elewator i stoczniowe żurawie chcemy portowy charakter miasta i jego europejską klasę wpisać w nurt restauracji. Tylko tu jest niemal półtonowe akwarium morskie z homarami i ostrygami, modele żaglowców wykonane z ości ryb, oryginalne fragmenty statków.

Ryby i owoce morza w niebanalny sposób łączymy z sezonowymi warzywami i owocami, co pozwala nam uzyskać świeżość i wyjątkowość dań. Do tradycyjnych polskich wprowadzamy własne pomysły, przez co staropolskie receptury bez obaw konkurują u nas ze światowymi trendami.

Jakość gwarantują certyfikowane produkty od wielu lokalnych partnerów restauracji oraz cenione na całym świecie, sprowadzane od Kanady jak skorupiaki, po Australię, jak wina Nowego Świata.

Porto Grande to dwie w pełni autonomiczne sale. Pierwsza z nich, stylizowana na XVIII wieczny żaglowiec, jest dedykowana tym, którzy chcą zachować prywatny charakter spotkania lub szukają miejsca na firmowe eventy. Do dyspozycji oddajemy dwie antresole z sofami, loże, własny bar. Druga natomiast to patio, swobodnie przekształcane z letniego tarasu na ogród zimowy, o które prawie ocierają się cumujące przy Nabrzeżu Pasażerskim promy.

Organizujemy uroczystości prywatne: chrzciny, komunie, wesela, stypy oraz uroczystości firmowe: bankiety, spotkana firmowe, wigilie firmowe. Dysponujemy dwoma salami:

  • Sala Tavern stylizowana na wnętrze statku pomieści 70 osób
  • Sala Patio w stylu marynistycznym pomieści do 50 osób

 

Zapraszamy!

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis www.StypyiKonsolacje.pl

 

Opinie

Twoja ocena