Szczegóły lokalu

Powrót do listy

Średnia ocena

5 / 5

Liczba gości

140

Numer telefonu

502...Pokaż 502 78 78 10
(Ilość wyświetleń: 1)

Opis lokalu

Regatta Hotel Restauracja Spa położony nad malowniczym krajobrazem Jeziora Kierskiego to niesamowite miejsce łączące rodzinną pasję z najwyższymi standardami obsługi. Wnętrza Hotelu, urządzone ze smakiem i światowymi standardami architektury, tworzą przepiękne tło dla spotkań biznesowych, konferencji i uroczystości rodzinnych.

Restauracji Blue Marina 

Posiadamy salę bankietową oraz Klubokawiarnię, które doskonale sprawdzają się zarówno na duże uroczystości, jak i kameralne imprezy w rodzinnym gronie. Planujesz wspólne wydarzenie ze znajomymi? A może zastanawia Cię impreza integracyjna? Poznań oraz Hotel Regatta stanowią doskonały wybór, niezależnie od okazji!

Nowoczesne i przytulne wnętrza harmonizują z kompozycjami doświadczonych kucharzy, bazującymi na lokalnych i świeżych produktach. Mamy doświadczenie w organizacji chrzcin, komunii, urodzin, jubileuszy oraz innych imprez okolicznościowych i integracyjnych. 

Podczas spotkań rodzinnych staramy się, aby nasi Goście poczuli domową atmosferę. Oferujemy szeroki wachlarz dań z tradycyjnej kuchni polskiej, jak również wyszukane smaki z naszego menu.

Spotkania rodzinne można urozmaicić spacerując nad malowniczym jeziorem Kierskim, korzystając ze strefy Wellness & SPA bądź wybierając się na wspólną wycieczkę rowerową.

 

Zapraszamy!

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis www.StypyiKonsolacje.pl

Opinie

Twoja ocena