Szczegóły lokalu

Powrót do listy

Średnia ocena

5 / 5

Liczba gości

100

Numer telefonu

32 ...Pokaż 32 219 64 37; 885 335 500
(Ilość wyświetleń: 30)

Opis lokalu

Niezwykłe miejsce otulane historycznym klimatem tworzy niepowtarzalną atmosferę, a jego tłem jest natura, która okala to miejsce, zachęca do spacerów, wypoczynku i oderwania się od codziennych obowiązków.

Huta Paprocka to kuźnia smaków, niezwykłego klimatu i niezapomnianych chwil… 

Smacznie i treściwie tylko takie dania wychodzą z Kuchni Huty Paprockiej. Szef kuchni serwuje bogatą paletę smaków, pełną kolorów i zapachów. Smakosze i miłośnicy dobrej kuchni z pewnością wybiorą z karty dania, które skradną ich podniebienia, wzmacniając je wyśmienitymi trunkami z bogatej karty alkoholi. Obiad z przyjaciółmi, lunch służbowy, a może rodzinna uroczystość – Huta Paprocka to idealne miejsce na każdą okazję.

Huta Paprocka to miejsce zarówno dla zabieganych biznesmenów, przystań dla osób poszukujących relaksu, pięknych widoków i pysznej kuchni, jak i tych poszukujących sportowych wrażeń.

Umiejscowienie restauracji nad samym jeziorem sprzyja wypoczynkowi, odetchnięciu a także rekreacji. Restauracja dysponuje wypożyczalnią sprzętu sportowego (kajaki, rowerki wodne, łodzie wiosłowe, kijki nordic walking, narty biegówki, rowery trekkingowe) oraz wędkarskiego (wędki wraz z osprzętem), czyli wszystko to, co zapewnia świetną rozrywkę na świeżym powietrzu. 

Kompleksowy obiekt to także domek letniskowy nad samym jeziorem. Turyści po spacerach, zwiedzaniu i rekreacji mogą zatrzymać się, wstąpić i schłodzić zimnym piwem w atrakcyjnej cenie.

 

Zapraszamy!W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis www.StypyiKonsolacje.pl

Opinie

Twoja ocena