Szczegóły lokalu

Powrót do listy

Średnia ocena

5 / 5

Liczba gości

brak danych

Numer telefonu

12 ...Pokaż 12 429 71 05
(Ilość wyświetleń: 1)

Opis lokalu

Restauracja i Kawiarnia U ZIYADA na Zamku w Przegorzałach, to synonim dobrego gustu, smaku i prestiżu. Słynie ona z tradycji eleganckich przyjęć i bankietów organizowanych tu od dwóch dekad.

 

Przestronne i eleganckie wnętrza, wyremontowanych gruntownie w 2010 roku sal restauracyjnych, zadawalają najwybredniejsze gusta.

 

W bogatej ofercie menu obok specjalności polskich i europejskich jest także kilka elementów kuchni kurdyjskiej. Dania są serwowane w odnowionych dwóch salach restauracyjnych, w kameralnych pomieszczeniach kawiarni, a w sezonie letnim – na unikalnych tarasach widokowych, na świeżym powietrzu.

 

Zamek jest malowniczo położony na stromym, wapiennym wzgórzu pośród zieleni Lasu Wolskiego. To najatrakcyjniejsze miejsce widokowe w Krakowie, skąd rozpościera się monumentalna panorama na dolinę Wisły i Tatry.

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis www.StypyiKonsolacje.pl

 

Ceremonia pogrzebowa to niezbyt często fotografowana uroczystość. Jeżeli jednak potrzebny Ci fotograf na stypę Kraków, zamów profesjonalistę, aby stworzył dokumentację ceremonii pogrzebowej.

Opinie

Mariusz

2015-01-29 20:23:43

Miejsce nie ma sobie równych. Przyjęcia organizowane na najwyższym poziomie. Szczerze polecam :).

Twoja ocena