Szczegóły lokalu

Opis lokalu

Restauracja Pod Pretekstem

 

 

 

Jako jedna z nielicznych restauracji w Poznaniu posiadamy Certyfikat Dziedzictwa Kulinarnego.

Pod Pretekstem to... muzyczno-artystyczna kawiarnia- restauracja.Umiejscowiona jest na Dziedzińcu Różanym poznańskiego Centrum Kultury "Zamek" pomiędzy ulicami Kościuszki, Fredry i parkiem A. Mickiewicza.


Oferujemy pełną obsługę gastronomiczną zarówno bankietów i imprez Pod Pretekstem, jak i wszelkiego rodzaju przyjęć, bakietów, konferencji poza lokalem, a także imprez plenerowych.

 

 

Przyjęcia okolicznościowe - klasycznie, ze smakiem, w centrum Poznania

 

Dzięki bajecznemu położeniu naszej restauracji, przepięknemu otoczeniu oraz panującemu wewnątrz niezwykłemu klimatowi jesteśmy przekonani o tym, że nasza restauracja bez wątpienia będzie wymarzonym miejscem na celebrowanie każdej uroczystości.

 

Jesteśmy otwarci na najbardziej indywidualne potrzeby i dołożymy wszelkich starań aby spełnić Państwa oczekiwania. Organizujemy wesela, imprezy firmowe, bankiety, stypy, imprezy plenerowe, spotkania okolicznościowe.

 

 

Docenieni przez Gości


Przez naszych gości zostaliśmy docenieni - w rankingu lokali "Newsweeka" otrzymaliśmy pierwsze miejsce w kategoriach "Najlepszy Lokal", "Klimat", "Wystrój" i "Serwis" i regularnie utrzymujemy się w czołówce tego rankingu!

 

 

 

 

 

Zapraszamy!!

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis www.StypyiKonsolacje.pl

Opinie

Twoja ocena