Szczegóły lokalu

Powrót do listy

Średnia ocena

5 / 5

Liczba gości

brak danych

Numer telefonu

539...Pokaż 539-963-989; 12-664-73-11
(Ilość wyświetleń: 1)

Opis lokalu

Restauracja w Domu Gościnnym

 

 

Jeśli planują Państwo organizację imprezy okolicznościowej to nasza firma stanie na wysokości zadania i sprawi, że poczują się Państwo wirtuozami własnego przyjęcia.

Zapewnimy doskonałe skomponowane menu, subtelny serwis, oraz pełen profesjonalizm bowiem posiadamy bogate doświadczenie w organizacji przyjęć okolicznościowych (takich jak: chrzciny, komunie, wesela, spotkania rocznicowe, stypy oraz konsolacje) oraz wiele ciekawych miejsc w naszej ofercie.

 

Powierzając nam organizację tego szczególnego wydarzenia mają Państwo pewność, że wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik. Zadbamy o każdy nawet najdrobniejszy szczegół.

Nasza Restauracja oddalona jest od zgiełku miasta, położona w malowniczym zakątku Lasu Wolskiego. Do dyspozycji naszych gości jest również ogródek.


Polecamy również organizację przyjęcia w XIX wiecznej Baszcie oddalonej zaledwie o 50 metrów od naszej Restauracji, z której tarasu roztacza się malowniczy widok na zakole Wisły lub w samym centrum Krakowa w zabytkowym Pałacu Pusłowskich przy ul. Westerplatte.

 

Zapraszamy do kontaktu aby ustalić szczegóły oraz menu.

 

 

 

 

Zapraszamy!

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis www.StypyiKonsolacje.pl

 

Ceremonia pogrzebowa to niezbyt często fotografowana uroczystość. Jeżeli jednak potrzebny Ci fotograf na stypę Kraków, zamów profesjonalistę, aby stworzył dokumentację ceremonii pogrzebowej.

Opinie

Twoja ocena