Szczegóły lokalu

Powrót do listy

Średnia ocena

5 / 5

Liczba gości

brak danych

Numer telefonu

22 ...Pokaż 22 610 44 18
(Ilość wyświetleń: 6)

Opis lokalu

Restauracja Wino na Widelcu

 

 

Zapewniamy pełną obsługę uroczystości, a także wykwintne menu. Jesteśmy przekonani, że w tak podniosłym dniu, jak pożegnanie osoby bliskiej, stworzymy niezapomniany klimat.

 

Wino na widelcu - to wyjątkowe miejsce urzekające niezobowiązującym klimatem. Proste wnętrza z nutką ciepła tworzą atmosferę pozwalającą oderwać się od rytmu codzienności. Idealne na szybki lunch, spotkanie lub romantyczną kolację we dwoje.

 

Doskonale przeszkoleni kelnerzy z uśmiechem służą radą przy doborze dań czy też win.

 

Karta dań, jak przystało na wysokiej klasy restaurację, jest treściwa, zatem decyzja na co mamy ochotę jest łatwa. Menu dostosowane do pór roku i zmieniające się wraz z nimi, zawiera tradycyjne polskie specjały oraz potrawy z różnych stron świata.

 

Restauracja powstała z pasji do gotowania. W kuchni używamy składników najwyższej jakości, dzięki temu smak każdego dania jest wyśmienity – mięsa są delikatne, a warzywa i owoce pachnące i świeże.

 

Doświadczenie, pasja i dbałość o najdrobniejsze szczegóły jest naszą wizytówką i sprawia, iż wielu naszych zadowolonych Klientów chętnie tu powraca.

 

 

 

Zapraszamy!

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis www.StypyiKonsolacje.pl

Opinie

Arturrrrr

2017-09-06 19:20:31

Wszystko na najwyższym poziomie: obsługa, jedzenie, piękna ceglana sala, cena P.S Co najważniejsze dania nie były jak w większości miejsc w okolicy podane jak w przydrożnej budzie a kawa była z ekspressu, a nie rozpuszczalna w słoiku.....

Twoja ocena