Szczegóły lokalu

Powrót do listy

Średnia ocena

5 / 5

Liczba gości

brak danych

Numer telefonu

516...Pokaż 516 056 807; 509 629 589
(Ilość wyświetleń: 0)

Opis lokalu

Sala Bankietowa Kasjopeja

 

 

Zapraszamy Państwa do położonej w Grójcu, nowo powstałej Sali Bankietowej „Kasjopeja” będącej doskonałym miejscem na zorganizowanie uroczystości konsolacyjnej, weselnej, bankietu, studniówki, komunii i innych przyjęć okolicznościowych.

 

„Kasjopeja” to również idealne miejsce na firmowe imprezy integracyjne, szkolenia oraz spotkania biznesowe. Wiemy, jak wyjątkowym wydarzeniem jest przyjęcie konsolacyjne, dlatego z przyjemnością zatroszczymy się o jego perfekcyjne przygotowanie.

 

Mogą Państwo liczyć na naszą profesjonalną oraz kompleksową pomoc w organizacji przyjęcia, fachowa obsługę i odpowiedni dobór menu.

 

Nasza elegancka, klimatyzowana sala jest jedną z największych tego typu sal w okolicy Warszawy. Jest to idealne miejsce zarówno na organizację przyjęcia weselnego nawet do 450 osób, jak i mniejszych uroczystości, w zależności od Państwa wymagań i potrzeb.

 

Wokół Sali znajduje się malowniczy ogród, który podczas przyjęcia zapewni Państwu przyjemny odpoczynek na świeżym powietrzu.

 

 

 

Zapraszamy do kontaktu!!

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis www.StypyiKonsolacje.pl

Opinie

Sebastian

2015-06-08 10:19:30

Przepiękna sale, ogród i bardzo pomocna obsługa. Niejedno przyjęcie, na którym byłem przygotowane z ogromną starannością i perfekcją. .

Twoja ocena