Szczegóły lokalu

Powrót do listy

Średnia ocena

5 / 5

Liczba gości

brak danych

Numer telefonu

603...Pokaż 603 463 196, 697 659 949
(Ilość wyświetleń: 0)

Opis lokalu

Sala Bankietowa MKA

 

Sala bankietowa MKA, to nowopowstały lokal o wysokim standardzie oferującym profesjonalną organizacje przyjęć okolicznościowych.

 

Dobra lokalizacja jaka jest Krzczonów sprawia, że naszymi klientami są nie tylko mieszkańcy pobliskich terenów, ale też mieszkańcy z Krakowa, Myślenic, Nowego Targu, Nowego Sącza czy Suchej Beskidzkiej.

 

Doświadczenie i analiza rynku, pozwoliła stworzyć nam salę jakiej nie było w okolicy. Nasza sala została zaprojektowana tak, aby każdy z Państwa gości czuł się komfortowo i wyjątkowo. Zaprojektowaliśmy i przemyśleliśmy każdy szczegół, dlatego jest miejsce na spokojną rozmowę, przechowanie swoich rzeczy. Dla smakoszy alkoholi i egzotycznych drinków stworzyliśmy profesjonalny OPEN BAR.

 

Jednym z głównych czynników gwarantujących udane wesele, to smaczne potrawy. Ustalone przez Państwa MENU, przygotuje doświadczony szef kuchni, a profesjonalna obsługa zadba, żeby niczego nie brakło. Gwarantujemy, że szerokie i solidne stoły będą uginały się od przygotowanych przez nas dań i zakąsek.

 

Teren na którym znajduje się nasz lokal, jest ogrodzony, monitorowany i zamknięty dla osób, które nie są zaproszone na Państwa uroczystość. Jednocześnie duży parking, pozwala na bezpiecznie i swobodne pozostawienie samochodów przez uczestników przyjęcia.

 

Ściśle współpracujemy z bazami noclegowymi z naszego terenu, dlatego jesteśmy w stanie zagwarantować dużą liczbę miejsc noclegowych.

 

Gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz wysoki standard wykonywanych usług!

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis www.StypyiKonsolacje.pl

 

 

Opinie

Marta

2015-03-16 10:58:39

Piękne miejsce, pyszne jedzenie i wszystko indywidualnie ustalane..

Twoja ocena