Szczegóły lokalu

Powrót do listy

Sala restauracyjna Cmentarz Wawerski, w Rembertowie

Średnia ocena

5 / 5

Liczba gości

70

Numer telefonu

693...Pokaż 693 555 205
(Ilość wyświetleń: 71)

Opis lokalu

Sala restauracyjna Cmentarz Wawerski Cmentarz w Rembertowie

 

Spotkanie po uroczystościach pogrzebowych, przy wspólnym stole, w gronie rodziny i przyjaciół oraz znajomych zmarłego to chwila, w której możemy liczyć na wsparcie duchowe bliskich oraz dobry moment na chwilę wspomnień o osobie, którą żegnamy. To również forma podziękowania wszystkim przybyłym na pogrzeb osobom.

 

W tak trudnym dla każdej rodziny momencie, możecie Państwo liczyć na nasz profesjonalizm i doświadczenie w organizacji przyjęć rodzinnych. Oferujemy Państwu organizację obiadu w przestronnej sali, z odpowiednią oprawą, wystrojem i atmosferą.

Nasza oferta zawiera kilka propozycji menu. Każdy z wariantów to smaczny, domowy obiad, dostosowany do Państwa gustu i budżetu finansowego.

 

 

Zapraszamy! 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis www.StypyiKonsolacje.pl

 

Ceremonia pogrzebowa to niezbyt często fotografowana uroczystość. Jeżeli jednak potrzebny Ci fotograf na stypę Warszawa, zamów profesjonalistę, aby stworzył dokumentację ceremonii pogrzebowej.

Opinie

Piotr

2015-04-08 12:21:20

Lokal i personel profesjonalnie przygotowany, uwzględniane wszystkie sugestie odnośnie przyjęcia. Polecam..

Krystyna i Władysław

2015-08-07 12:08:52

Chcielibyśmy ta droga podziękować Państwu za organizację obiadu po pogrzebie naszej ukochanej Mamy. To smutna okoliczność a Państwo przygotowaliscie to tak ładnie i profesjonalnie. Goście wychodzili najedzeni i zachwalajacy jedzenie. Panie kelnerki bardzo operatywne i dyskretne, pomocne. Bardzo dziękujemy. Krystyna i Wladyslaw.

Twoja ocena