Szczegóły lokalu

Powrót do listy

Sala restauracyjna Cmentarz Wawerski, w Rembertowie

Średnia ocena

5 / 5

Liczba gości

70

Numer telefonu

693...Pokaż 693 555 205
(Ilość wyświetleń: 55)

Opis lokalu

Sala restauracyjna Cmentarz Wawerski Cmentarz w Rembertowie

 

 

Spotkanie po uroczystościach pogrzebowych, przy wspólnym stole, w gronie rodziny i przyjaciół oraz znajomych zmarłego to chwila, w której możemy liczyć na wsparcie duchowe bliskich oraz dobry moment na chwilę wspomnień o osobie, którą żegnamy. To również forma podziękowania wszystkim przybyłym na pogrzeb osobom.

 

W tak trudnym dla każdej rodziny momencie, możecie Państwo liczyć na nasz profesjonalizm i doświadczenie w organizacji przyjęć rodzinnych. Oferujemy Państwu organizację obiadu w przestronnej sali, z odpowiednią oprawą, wystrojem i atmosferą.

 

Nasza oferta zawiera kilka propozycji menu. Każdy z wariantów to smaczny, domowy obiad, dostosowany do Państwa gustu i budżetu finansowego.

 

 

 

Zapraszamy!

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis www.StypyiKonsolacje.pl

Opinie

Piotr

2015-04-08 12:21:20

Lokal i personel profesjonalnie przygotowany, uwzględniane wszystkie sugestie odnośnie przyjęcia. Polecam..

Krystyna i Władysław

2015-08-07 12:08:52

Chcielibyśmy ta droga podziękować Państwu za organizację obiadu po pogrzebie naszej ukochanej Mamy. To smutna okoliczność a Państwo przygotowaliscie to tak ładnie i profesjonalnie. Goście wychodzili najedzeni i zachwalajacy jedzenie. Panie kelnerki bardzo operatywne i dyskretne, pomocne. Bardzo dziękujemy. Krystyna i Wladyslaw.

Twoja ocena