Szczegóły lokalu

Powrót do listy

Średnia ocena

5 / 5

Liczba gości

brak danych

Numer telefonu

606...Pokaż 606 671 671
(Ilość wyświetleń: 55)

Opis lokalu

Sosnowy Dwór

 

 

 

 

Szanowni Państwo Serdecznie zapraszamy w gościnę do zabytkowego Dworku w bliskiej otulinie Puszczy Kampinowskiej. Usytuowanie obiektu sprzyja organizowaniu przyjęć okolicznościowych tj. konsolacje (stypy), wesela, szkolenia, bankiety i konferencję. To także idealne miejsce dla akcji promocyjnych i wystaw o niepowtarzalnym nastroju w oprawie Dworku z lat 30.

 

 

 

Do Państwa dyspozycji oddajemy zacisze ogrodu o pow. 8550 m2 i dworek o trzech salach mogących pomieścić do 100 osób przy stolach lub do 200 w czasie przyjęć bankietowych oraz 22 miejsc noclegowych (pokoje dwu i wielo-osobowe). Na posesji znajduje się grill z zadaszeniem i drewnianymi stolami ustawionymi wśród pięknego starodrzewia. Tworzy to idealne miejsce do biesiadowania dla około 300 osób. Oferujemy dobrą polską kuchnię lub dania z kuchni polowej dla gości preferujących jej walory. Gwarantujemy miłą i profesjonalną obsługę.

 

 

 

Z myślą o komforcie wypoczynkowym naszych gości jesteśmy otwarci na możliwość organizacji imprez dostosowując się do Państwa gustów.

 

 

 

 

Zapraszamy na nasze strony: www.sosnowydwor.com.pl,

 

 

 

https://www.facebook.com/sosnowydworwarszawa?ref=hl

 

 

 

 

 

 

Zapraszamy!

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis www.StypyiKonsolacje.pl

 

Ceremonia pogrzebowa to niezbyt często fotografowana uroczystość. Jeżeli jednak potrzebny Ci fotograf na stypę Warszawa, zamów profesjonalistę, aby stworzył dokumentację ceremonii pogrzebowej.

Opinie

Sylwia Paszkowska

2023-01-26 09:39:29

Ocena: 5

Byliśmy tu w dniu dzisiejszym na konsolacji. Pożegnaliśmy naszą Babcię i wybraliśmy się liczną rodziną na obiad. Miejsce robi wrażenie. Klimat starego dworku, dbałość o wystrój, o najmniejsze detale, przemiła profesjonalna obsługa. Pięknie nas przywitano, obsługa na najwyższym poziomie. Bardzo miło spędziliśmy czas, bardzo smacznie zjedliśmy. Jest miejsce by dzieci pobiegały, szczęśliwe, że miały gdzie ????????Mogłam na spokojnie przewinąć bobasa, był też fotelik do karmienia. Restauracja przygotowana na gości w każdym wieku. Na pewno wrócimy! Dziękujemy! ❤️????.

Twoja ocena