Szczegóły lokalu

Powrót do listy

Średnia ocena

5 / 5

Liczba gości

brak danych

Numer telefonu

606...Pokaż 606 671 671
(Ilość wyświetleń: 10)

Opis lokalu

Sosnowy Dwór


 

Szanowni Państwo Serdecznie zapraszamy w gościnę do zabytkowego Dworku w bliskiej otulinie Puszczy Kampinowskiej. Usytuowanie obiektu sprzyja organizowaniu przyjęć okolicznościowych tj. konsolacje (stypy), wesela, szkolenia, bankiety i konferencję. To także idealne miejsce dla akcji promocyjnych i wystaw o niepowtarzalnym nastroju w oprawie Dworku z lat 30.


Do Państwa dyspozycji oddajemy zacisze ogrodu o pow. 8550 m2 i dworek o trzech salach mogących pomieścić do 100 osób przy stolach lub do 200 w czasie przyjęć bankietowych oraz 22 miejsc noclegowych (pokoje dwu i wielo-osobowe). Na posesji znajduje się grill z zadaszeniem i drewnianymi stolami ustawionymi wśród pięknego starodrzewia. Tworzy to idealne miejsce do biesiadowania dla około 300 osób. Oferujemy dobrą polską kuchnię lub dania z kuchni polowej dla gości preferujących jej walory. Gwarantujemy miłą i profesjonalną obsługę.


Z myślą o komforcie wypoczynkowym naszych gości jesteśmy otwarci na możliwość organizacji imprez dostosowując się do Państwa gustów.

 


Zapraszamy na nasze strony: www.sosnowydwor.com.pl,


https://www.facebook.com/sosnowydworwarszawa?ref=hl


 

 

 

Zapraszamy!

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis www.StypyiKonsolacje.pl

Opinie

Twoja ocena