Szczegóły lokalu

Powrót do listy

Średnia ocena

5 / 5

Liczba gości

100

Numer telefonu

22 ...Pokaż 22 83 93 069
(Ilość wyświetleń: 19)

Opis lokalu

Restauracja "Spotkanie"

 

Restauracja „Spotkanie” znajduje się na warszawskim Żoliborzu w pobliżu pl. Wilsona. Pod niezmienioną nazwą działa od 1953 roku. Od lat zajmujemy się organizacją wszelkiego typu rodzinnych przyjęć – w tym konsolacji. Zlokalizowanym najbliżej restauracji cmentarzem są Powązki, ale dogodnie i szybko można dotrzeć do nas zarówno z Cmentarza Północnego, jak i Bródnowskiego.

 

 

 

 

 

 

 


Oprócz przestronnej sali restauracyjnej o stylowym wnętrzu, dysponujemy również dodatkowym dolnym poziomem o powierzchni 90 m2 oraz – w ciepłych miesiącach – dużym, zadaszonym tarasem tonącym w zieleni. Obie wewnętrzne powierzchnie dysponują oddzielnymi wejściami, barami i toaletami dla gości. Przed restauracją znajduje się również parking.

 

 

 

 

 

 

 


Nasze główne atuty to lata doświadczenia, bogata i korzystna cenowo oferta oraz doskonała kuchnia. Restaurację zaopatrujemy w produkty od sprawdzonych dostawców lub samych producentów a nasz zespół kucharzy i kelnerów zapewni Państwu obsługę na wysokim poziomie „Spotkanie” to firma rodzinna, osobiście dbamy o każdy detal – poczynając od kuchni, przez obsługę i klimat oraz wystrój restauracji.

 

 

 

 

 

 

 Zapraszamy do kontaktu.

Michał Jacek Wild
512 943 055

e-mail: restauracjaspotkanie@gmail.com
tel. 22 839 30 69

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis www.StypyiKonsolacje.pl

 

Ceremonia pogrzebowa to niezbyt często fotografowana uroczystość. Jeżeli jednak potrzebny Ci fotograf na stypę Warszawa, zamów profesjonalistę, aby stworzył dokumentację ceremonii pogrzebowej.

Opinie

Twoja ocena