Szczegóły lokalu

Opis lokalu

Villa Montana

 

W samym Poznaniu i najbliższych okolicach istnieje wiele miejsc, które mogą przygotować stypę. Taką uroczystą ucztę, czy raczej obiad, rzygotują dla klientów w Willi Montana. Jest to miejsce idealne na stypę w gronie rodziny i przyjaciół.

 

Pensjonat Villa Montana w sposób stonowany kompleksowo urządzi stypę, zapewniając spokój i ciszę podczas obiadu. Do dyspozycji swoich gości Willa Montana oddaje sale w okolicach Poznania, mogące pomieścić 20, 30 czy nawet 80 osób. Elegancka sala bankietowa dla większej liczby gości przyda się, jeśli na stypę przyjedzie wielu bliskich z dalszej rodziny zmarłego. Będzie można ich ugościć na stypie w pensjonacie Villa Montana.

 

Pyszne jedzenie, wyśmienita kawa i herbata, a także intymny nastrój w małych salach bankietowych sprawiają, że jest to miejsce bardzo dobre na zorganizowanie kameralnego obiadu w ramach stypy po pogrzebie bliskiej nam osoby.

 

Wygodny dojazd do Villi Montana z miast takich, jak Poznań czy Gniezno powoduje, że jest to świetny wybór dla organizacji stypy.

 

 

Więcej informacji na naszej stronie www i facebook!


Zapraszamy!


 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis www.StypyiKonsolacje.pl

Opinie

Adam

2015-07-06 11:14:05

Cisza, spokój i kameralna atmosfera i duża troska o gości w tak trudnym dniu to duże atuty Villi. .

Twoja ocena